Kapat

Dikiş Atılmadan Yarayı Kapatmanın Yeni Yolu Buldundu

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/UtRuuNTmlzo" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Bir yolculuk sırasında dizinizi bir kayaya çarpıp bir bandajla kapatamayacak kadar derin bir yara ile açıldığında ne yaparsınız? Elinizden geldiğince müdahalede bulunun ve yardım isteyin ya da bir acil durum kitiniz varsa onu kullanın. Yaraları kapatmak için kendinize dikiş atabilir misiniz?

En muhtemel şey, sizin doktor olmamanız ve yaranın nasıl doğru kapatılacağını bilmemenizdir. Bu yüzden ZipStitch adında bir cerrahi malzeme geliştirildi.

ZipStitch: dikişsiz yaraları kapat

Lateks içermeyen, invaziv olmayan ve kullanımı kolay bir cilt kapatma malzemesi; iğne ve ipliğe gerek duymadan kullanılabilen bir kittir. Malzemenin her iki tarafında, yara bölgesini kaplayan dört adet plastik mandalla oturan iki yapışkan plastik parça var. Alanı temizledikten sonra yarayı durulayıp kanamayı durdurduktan sonra, sadece ZipStitch’i yaraya uygulayın, yaranın kenarları bir araya gelinceye kadar plastik pimleri sıkın, kenarları kırpın, gazlı bez ile örtün ve yolunuza devam edin.

Her ZipStitch , yaranın uzunluğuna göre ölçeklenebiliyor.

Kullanım için tecrübe gerektirmeyen akıllı bir icattır.

Öyleyse, aşırı maceralarla dolu bir seyahat ediyorsanız, bu sizin için bir çözüm yoludur. Şirket, ürününün dikişe oranla sekiz kat daha güçlü olduğunu ve daha az iz bıraktığını iddia ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir