Kapat

Hakkımızda

Yazıyoruz, inceliyoruz ve yorum yapıyoruz. Teknolojiyi seven gençler bir araya toplandı ve bir şeyler yapma kararı aldı. Yayına başladığımızda 2017 yılının Ocak ayıydı ve yeni bir yıla girmenin heyecanıyla çalışıyorduk. Hayallerle yola çıkmanın verdiği özgüveni de kullanarak okuyucular için haberler yazmaya başladık. Yazdık yazdık ve yazdık hala yazmaya devam ediyoruz.

Bir kere yazmaya başlayınca insan kendini durduramıyor. Vakf eylediğimiz hayatlarımızın kaç lira ettiğini de henüz belirleyemedik. Bazı arkadaşlarımız paha biçilemez dedi ama düşününce çok da EGO kasmamak gerek diye düşündük. Tabi biraz pohpohlanmaya ihtiyacımız olsa da bunu okuyuculardan beklemiyor, kendi kendimizi rahatlatıyorduk.

Bu arada pohpohlamak kelimesini bilmeyen okurlarımız varsa aklınıza ilk gelen terim değil bunu da belirtelim. Akıllarda oluşan düşünceleri tahmin edebiliyoruz. Neyse velhasıl kelam biz yazmaya devam ediyoruz. Kimi arkadaşımız video çekmeyi seviyor ki bizce çok havalı çünkü tüm duygu ve düşüncelerini okura aktarabiliyorlar. Bir de yazan arkadaşlarımız var onlar da metin ile kendilerini anlatıyorlar ve içerikleri dolu dolu oluyor. Anlatılmak istenen konuyu bütünüyle detayıyla anlatıp bilgilendiriyorlar.

Ha unutmadan grafiker arkadaşlarımızı da hatırlatmak istiyoruz. Tüm görsel şöleni aslında onlar sunuyor biz sadece yazıyoruz. Her zaman böyledir aslında biliyor musunuz? Tüm olay örgüsünü yöneten, işleyişin sekteye uğramasını engelleyenler her zaman arka planda çalışan görünmeyen kahramanlardır. Onların emekleri sayesinde size haberleri sunabiliyor, videoları izlemenizi sağlayabiliyoruz. Yani herhangi bir maaş ödememe gibi durumlar da hemen fişi çekebilirler. Erişim sorunuyla karşılaşırsanız bilin ki emekçiler grevde!

Bizi takip ettiğiniz, okuduğunuz ve yorumlarınızla renk kattığınız için teşekkür ederiz. Siz olmasaydınız biz de olmazdık. Sonuçta kendi yazdıklarımızı kendimiz okuyamayız.

Sizleri seviyor, kucak dolusu sevgiler sunuyoruz.

ismitekno.com ekibi