Kapat

Ücretsiz Netflix Hesapları ve Şifre Oluşturucu 2019

Nisan ayı için çalışan ücretsiz Netflix Hesapları kullanıcı adı ve şifreleri 2019

Ücretsiz Netflix Kullanıcı adı ve şifre hesapları mı arıyorsunuz? 2019 Nisan ayı için doğru yere geldiniz. Netflix, İnternet üzerinden çeşitli akış ortamı sağlayan bir topluluktur. Netflix, en yeni çevrimiçi filmleri ve TV şovlarını izlemenizi sağlayan bir platformdur.

Netflix, 1997 yılında Reed Hastings ve Marc Randolph tarafından kurulan bir Amerikan şirketidir. İlk zamanlarında ABD’de DVD kiralama hizmeti veriyorlardı. Artık çevrimiçi film ve TV şovları akışı sağlayan en büyük topluluklardan biri oldu.

Netflix’te, en sevdiğiniz filmleri ve TV şovlarını izleyebilirsiniz. 2007’den beri Netflix, dünya çapında 190’dan fazla ülkede hizmetini genişletti. Ülkemizde ve Kanada, Avustralya, Amerika Birleşik Devletleri, Japonya ve İngiltere gibi yerler örnek olarak verilebilir.

Raporlara göre, kullanıcı sayısı, çevrimiçi akış hizmetlerine başladıktan sonra Netflix’in hissesine çok büyük etkisi oldu. Şu anda 69 milyondan fazla kullanıcı aktif aboneliği olan Netflix hesabı kullanıyor.

Bir Netflix hesabına sahip olmak istiyorsanız, temel bir abonelik için en az 15.99 TL/ay ödemeniz gerekecek, bu akış sitesi için yeni kayıt oluyorsanız, ilk ay (30 gün) bedava, İkinci aydan itibaren abonelik planınıza göre ücretlendirileceksiniz.

Bu yazıda Netflix’i yasal bir şekilde nasıl bedava edinebileceğimizi göreceğiz . Netflix, yeni kullanıcılar için bir aylık deneme sürümü sunuyor Ancak, ücretsiz deneme sürümünüzü etkinleştirmek için kredi kartınızı girmelisiniz.

Hesabınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz, bu nedenle ücretlendirilmeyeceksiniz. Netflix’in tadını çıkarabileceğiniz şifreleri olan kullanıcı adı ile beraber Netflix ücretsiz hesap bilgilerinin bir listesini derledik.

Bu da ilgini çekebilir: Ücretsiz Netflix Aboneliği Alma Rehberi

2019 Yılı Çalışan Ücretsiz Netflix Hesapları Listesi

E-POSTA                                    ŞİFRE

HESAPLARIN SÜRESİ DOLMUŞTUR.

Not: Hesapların süresi dolmuş olabilir. Bu yüzden en mantıklı çözüm, 1 aylık deneme hesabını kullanmaktır yada Whatsapp üzerinden mesaj atarak Modlu Android Netflix ve BluTV apk’sını isteyebilirsiniz.

Çalışan Netflix Şifre Oluşturucu Aracı Var mı?

Hayır, üçüncü taraf yazılımları kullanarak Netflix hesap kimlik bilgileri üretilmesi imkansızdır. Bu yüzden üçüncü taraf uygulamaları ile hesap oluşturmak imkansızdır. İnternet üzerinden çok fazla Netflix hesap üreticisi var ancak bunlar sahte veya virüslüdür.

“Ücretsiz Netflix Hesapları ve Şifre Oluşturucu 2019” üzerine 13 yorum

 1. Ozan kaya says:
 2. İREM KARA says:
 3. can says:
 4. Sevval says:
 5. Sevval says:
 6. Azrayelginb says:
 7. netflix ve blutv hesapları says:
 8. Altan says:
 9. Altan says:
 10. özlem says:
 11. Ömer says:
 12. Altan says:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir