Kapat

Ücretsiz Netflix Aboneliği Alma Rehberi

Netflix‘i ücretsiz nasıl kullanacağınızı öğrenin! Bir ay boyunca ücretsiz Netflix aboneliği, kredi kartı bilgileri gerektirir ve bir aylık deneme bittikten sonra Netflix için ödeme yapmanız gerekir. Netflix’in deneme süresi bitiminde ödeme almaması için nasıl bir yol izlenmelidir? Bir aylığına 0 TL karşılığında ücretsiz Netflix aboneliği almak yani ücretsiz Netflix hesabı elde etmek için bu makaleyi okuyun.

Netflix, 1997’da Amerika’da yayınlandı. Aylık ödenen sabit bir ücret karşılığıyla, Internet üzerinden seçtiğiniz bir cihaza aktarabileceğiniz dev bir dizi TV dizisi ve filmi için sınırsız erişim elde edersiniz.

Netflix ücretsiz mi?

Netflix ücretsiz değil, Netflix, Hizmeti denemeleri ve mümkün olduğunca çok insanı cezbetmek için her yeni kullanıcıya 30 günlük ücretsiz deneme süresiyle ücretsiz Netflix aboneliği oluşturabilmesine imkan veriyor. Ancak bir sorun var; bir hesap oluşturduğunuzda ayrıca kredi kartınızı veya banka kartınızı girmeniz gerekiyor. Deneme süresi sona erdiğinde, Netflix sizi otomatik olarak ücretlendirmeye başlayacaktır. Ayrıca, kredi kartı olmadan ücretsiz netflix nasıl alınır, Kredi kartı olmadan Netflix ücretsiz deneme sürümü almak için bu rehberi hazırladık.

ücretsiz Netflix aboneliği

ücretsiz Netflix aboneliği

Ücretsiz Netflix Nasıl Alınır? Ücretsiz Netflix izleme

Netflix’i 30 gün boyunca ücretsiz izlemek ve deneme süresinden sonra ücret alınmasından kaçınmak için dikkatlice izlemeniz gereken adımlar: Netflix’i ücretsiz almak için adımlar:

Adım: 1 Hesap oluştur

İlk adım Netflix’i ücretsiz izlemek için, yeni bir hesap oluşturmaktır. Bunun için Netflix web sitesine girin ve “Ücretsiz ayınızı başlatın”a tıklayın.

Yeni bir hesap açabileceğiniz bir forma yönlendirileceksiniz. Geçerli bir e-posta adresi kullanın ve güçlü bir şifre seçin. İsteğe bağlı olarak Facebook ile kaydolmayı seçebilirsiniz.

Adım: 2 Bir abonelik seçin

Bir sonraki ekranda denemek istediğiniz aboneliği seçeceksiniz. Netflix, kaliteye ve aynı anda seçebileceğiniz ekran sayısına göre farklılık gösteren üç farklı abonelik planı sunar. İstediğiniz zaman yükseltme yapabilir veya düşürebilirsiniz. En yüksek paketi seçerek aboneliğinizi başlatabilirsiniz. Sonuçta ücretsiz.

Adım: 3 Kredi kartı veya Banka kartı

Son olarak Netflix, kredi kartınızı veya banka kartınızı bağlamanızı isteyecektir. Ödeme ayrıntılarınızı ekledikten sonra Netflix ile çalışmaya başlayabilirsiniz. Bu, Netflix’i bir ay boyunca ücretsiz olarak deneme şansını elde etmenin yoludur ve şimdi en sevdiğiniz TV dizisini, Netflix’teki filmleri izlemenin tam zamanı. Bir şeyi unutma, Netflix’e ücretsiz olarak kayıt yaptığın tarihi not al. Aboneliğinizi kayıt tarihinden sonraki 30 gün içinde iptal etmeniz gerekecektir. Deneme süresi sona ermeden kartınızdan ödeme alınmaz.

Adım: 4 Aboneliğinizi iptal edin (Kayıttan 29. Gün sonra)

30 günlük ücretsiz deneme süreniz Netflix hesabını başarıyla oluşturduktan hemen sonra başlar. O aydan sonra Netflix otomatik olarak paketi yenileyecektir. Bunu önlemek için, Netflix web sitesine tekrar gidin ve giriş yapın. Sağ üst köşede, adınıza tıklayın ve açılır menüden ‘Hesabım’ seçeneğini seçin.

Gelen ekranda Üyelik ve Faturalandırma altında yer alan. “İptal Etmeyi Bitir” düğmesini tıkladığınızda, aboneliğiniz 30 gün sona erdiğinde en kısa sürede kapanacaktır. Netflix için ödeme yapmaya karar verirseniz üyeliğinizi aynı yolla istediğiniz zaman yeniden etkinleştirebilirsiniz. Ve bu, Resmi Netflix deneme süresini kullanarak Netflix’i bir aylığına ücretsiz elde etmenin yoludur. Netflix hesabınızı ücretsiz aldıysanız yorumlarda belirtebilirsiniz.

“Ücretsiz Netflix Aboneliği Alma Rehberi” üzerine 2 yorum

  1. Test Çöz says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.