Kapat

WhatsApp Sticker Nasıl Yapılır? Kendi Stickerını Yap

WhatsApp Sticker Nasıl Yapılır? Kendi Stickerını Yap

Sticker yeni nesil, elektronik mesajlaşmada kullanılan popüler görüntüler haline geldi. Bu yazımızda WhatsApp Sticker nasıl yapılır? Kendi WhatsApp stickerınızı nasıl yapabilirsiniz? Sticker yapmak için hangi program kullanılır? inceliyoruz.

Birçok kullanıcı WhatsApp’ın Sticker özelliğini dört gözle bekliyordu ve istedikleri oldu. Ancak, WhatsApp çıkartmaları yeteri kadar çıkartma seçeneği sunmadığı için hayal kırıklılığı yarattı.

Peki, WhatsApp Sticker Yapmak İçin Hangi Uygulamayı Kullanacağız?

Sticker Studio uygulamasıyla, kendi etiketlerinizi oluşturabilir ve her mesajlaşmada bu çıkartmaları kullanabilirsiniz. Ve aynı zamanda yaptığınız stickerları arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz.

WhatsApp Çıkartma nasıl yapılır?

  • Android için Sticker Studio uygulamasını indirin ve açın.

https://play.google.com/store/apps/details?id=stickermaker.android.stickermaker

  • Uygulama izinlerini kabul et.
  • + İşaretli pembe daireye tıklayın.
  • “Fotoğraf çek” veya “Fotoğraf seç ” e tıklayın.
  • Fotoğraf açıkken, kullanmak istediğiniz kısmı parmağınızla kesin .
  • Bu kısım kırpıldıktan sonra, kaydedebilir veya tekrar deneyebilirsiniz.
  • İlk kesimi kaydettiğinizde, uygulama bir ad isteyecektir. Seçtiğiniz ad, WhatsApp’taki çıkartma paketinizin adı olacaktır. WhatsApp’ta bir çıkartma paketini paylaşabilmek için en az 3 fotoğraf gerekir.
  • İstediğiniz tüm etiketleri aldığınızda, Sticker Studio uygulamasının üstünde gördüğünüz WhatsApp simgesine basın. Uygulama, bu çıkartmaları daha önce seçtiğiniz adla kaydetmek isteyip istemediğinizi soracaktır. Ardından, uygulama içinde otomatik olarak “ klasöre ” kaydedildiklerini göreceksiniz.
  • Şimdi WhatsApp’a gidin, etiketlere tıklayın ve uluşturduğunuz çıkartmaları görüntüleyin.

Sticker Studio ile WhatsApp için kişisel çıkartmalarınızı birkaç saniye içerisinde yapabilirsiniz. Uygulama ücretsiz ve Play Store’dan indirilebilir.

Artık Sticker Studio’nun tüm ayrıntılarını bildiğinize göre, indirebilir ve WhatsApp Sticker yapmaya başlayabilirsiniz , böylece istediğiniz zaman istediğiniz her şeyi ifade edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir