Kapat

Yeni Mercedes GLE, Paris Otomobil Fuarında Sergileniyor

Yeni Mercedes GLE, Paris Otomobil Fuarında Sergileniyor

Yeni Mercedes GLE geçtiğimiz ay resmi olarak piyasaya çıktı ve şimdi Mercedes son SUV dünya Premiere 2018 fuarını Paris Otomobil Fuarı’nda yaptı.

Yeni GLE, Çok çeşitli motor seçeneği ile mevcut olacak ve bir önceki modele göre güncellenmiş bir tasarım ve yeni özellikler barındıracak.

“Yeni GLE sadece yolda daha önce hiç olmadığı kadar rahat. Bu, SUV segmentindeki liderlik iddiamızı pekiştirme konusundaki kararlılığımızı gösteriyor ” “İç mekanda önemli ölçüde daha fazla alan, yeni kontrol konsepti, oldukça genişletilmiş ve rafine edilmiş sürücü destek sistemleri, segmentteki en iyi aerodinamikler, tamamen yeni bir motor yelpazesi ve sayısız diğer yeniliklerin olduğunun da altını çiziyorlar”

Daimler AG’nin Tasarım Direktörü Gorden Wagener, “GLE bir off-roader olarak karakterine sadık kalarak ikonik Mercedes-Benz tasarımı sergiliyor” dedi “Tasarım deyimiyle, tasarım anlayışımızı mükemmel bir şekilde yansıtır ve böylece modern lüksü temsil eder. İç mekan, lüks ve zarif tasarım ile MBUX sistemimizin dijital yüksek teknolojisi arasındaki karşıtlığından etkileniyor. ”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir