Kapat

Widows (Dul Kadınlar) Filmi Fragmanı Yayınlandı!

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/0niA8aemIM4" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Suç, tutku ve yolsuzluğun ardında yatan yeni modern bir gerilim filmi olan Dul Kadınlar filminin fragmanı yayınlandı.

Dul Kadınlar, 2018 film yıldızları şunlardır:” Viola Davis, Michelle Rodriguez, Elizabeth Debicki, Cynthia Erivo, Colin Farrell, Brian Tyree Henry, Daniel Kaluuya, Garret Dillahunt, Carrie Coon, Jacki Weaver, Jon Bernthal, Robert Duvall ve Liam Neeson ile Manuel Garcia-Rulfo”.

16 Kasım 2018’de önümüzdeki ay dünya çapında tiyatro ekranlarında prömiyer olacak yeni filmdeki karakterlerden ve hikayelerden neler bekleyebileceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki fragmanı izleyebilirsiniz.

“Dört silahlı soyguncu, başarısız bir soygun girişimi sırasında öldürülüyor, sadece kadınlar hayatta kalıyor. Şikago’da çağdaş bir kargaşa yaşanırken, gerilimler kendi kaderlerini kendi ellerine aldıklarında ve kendi şartlarında bir geleceği şekillendirmek için komplo kurdukları yönünde gelişiyor”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir