Kapat

Vodafone 5G Teknolojisi İngiltere’de

İngiltere’nin mobil operatörü Vodafone, İngiltere’deki yeni 5G ağını piyasaya sürdü. 5G Teknolojisi şu anda 5 ingiltere şehrinde kullanılabiliyor.

Vodafone İngiltere İcra Kurulu Başkanı Nick Jeffery, “5G, yaşama ve çalışma şeklimizi değiştirecek. Müşterilerimiz bugün geçen yıla göre% 50 daha fazla içerik akışı gerçekleştiriyor ve 5G ile veri talebi artmaya başladı. Bu nedenle, veriler üzerindeki sınırları kaldırmak istiyoruz, böylece müşteriler 5G’nin tüm potansiyelini ortaya çıkarabilir ve İngiltere’yi gerçekten dijital çağa taşıyabiliriz. Tüketici ve iş müşterilerimize sınırsız planlar sunarak pazarda devrim yaratacağız. Müşterilere ihtiyaç duydukları tüm verileri, ne zaman ve nerede isterlerse vereceğiz. ”

5G ve Vodafone Unlimited ile bir kullanıcı hareket halindeyken oyun oynayabilir, oturduğu yerden yüksek kaliteded video akışı yapabilir, yükleyebilir, indirebilir, kaybedebilir, blog yazabilir, sanal gerçeklik, artırılmış gerçeklik hepsini ve herşeyi hızlı bağlantı sayesinde kullanabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir