Kapat

Ücretsiz ve Kullanışlı Online Meetings(Konferans) Programları

Hepinize Merhaba Değerli Okurlar, Bugün sizlere ücretsiz ve kullanışlı Online Meetings(Konferans) uygulamalarını sıralayacağız.

Bildiğiniz üzere birçok şirket çalışanları evlerinden işlerine devam ediyor ve toplantılarını online olarak gerçekleştiriyor. Şirketlerden öte bulunduğumuz durumda, günlük yaşamımızda sevdiklerimizle online olarak görüşmek durumundayız. Hal böyle olunca sizlere online görüşme programları hakkında bilgilendireceğiz. Öyleyse listemize geçelim.

Dipnot: Sıralı uygulamalar belli bir referans alınarak sıralanmamıştır. Hepsinin listede olma sebebi kullanışlı ve ücretsiz olmasıdır. Herhangi bir iyiden kötüye sıralaması yoktur.

1.Skype

Çoğumuzun da bildiği Skype uygulaması son yıllarda Microsoft tarafından satın alındı. Skype uygulamasıyla ücretsiz olarak hem görüntülü hem de sesli olarak konferansta bulunabilirsiniz. Skype uygulaması kaliteli ses ve çözünürlük sağlayan bir uygulama. Ayrıca uygulamayı hem bilgisayarınızda (Windows, Mac OS X ve Linux) hem de mobil cihazlarınızda (İos, Android) ve başka tür cihazlarda kullanabilirsiniz.

2. Zoom Cloud Meetings

Zoom ücretsiz olarak kaliteli ses ve görüntü sağlayarak iletişimde kalmanızı kolaylaştıran bir uygulamadır. Birçok kişi tarafından tercih edilen Zoom Telefon, bilgisayar ve tablet’de kullanılabilir.

3. Google Hangouts

Google tarafından geliştirilen, aynı anda 30 kişi ile görüşme imkanı sunan Hangouts Meet HD ses ve görüntü hizmeti sunmakta.

4. Free Conference Call

Bir diğer Online Konferans uygulamamız: Free Conference Call ücretsiz olarak kullanılabilir bir uygulamadır. Aynı anda 1000 kişiye kadar HD ses ve görüntü kalitesiyle görüşmede bulunabilirsiniz.

5. Google Duo

Bir diğer Google tarafından geliştirilen uygulamamız Google Duo, aynı anda 8 kişiye kadar konferans imkanı sunan bir uygulama. Google Duo görüntülü konuşamayacağınız durumda sesli konuşma da sunan ücretsiz bir uygulama.

 

Evet değerli okurlar bugün sizlere hem sevdiklerinizle görüşme imkanı sunan hem de şirket toplantılarınızı online bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz uygulamaları sıraladık. Siz de önerilerinizi yorumlar kısmında belirtebilirsiniz. Hepinize sağlıklı ve mutlu günler dileğimizle.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir