Kapat

Ücretsiz Robux Kazanma Taktikleri

Roblox’ta nasıl bedava robux kazanma ve alınacağını mı merak ediyorsunuz? O zaman doğru yere geldiniz, İsmi Tekno Nasıl Yapılır kategorimize özel, Ücretsiz ve tamamen bedava nasıl robux kazanacağınızı göstereceğiz.

Roblox, oyuncuların istediğiniz oyun türünü seçebileceği bir sosyal ağdır, ROBLOX’un grafikleri Minecraft grafiklerine çok benzer, ancak son yıllarda en çok bağımlılık yapan oyunlardan biri olmuştur.

Herkes mutlaka bedava Robux’a sahip olmayı hayal etmiştir. Zaten normal hayatta da bu harika bir şey ve en azından bir kere bedava robux sahibi olmanın yollarını aradık. Roblox’ta nasıl ücretsiz Robux kazanılacağına ilişkin Youtube videolarını izliyor veya binlerce milyon Robux’u nasıl ücretsiz alabileceğinizi gösteren bloglar veya sayfalar okuyorsanız, o zaman yanlış yöntemlerde geziniyorsun. Bunların hiçbiri gerçek değil.

Ücretsiz Robux Kazanma Taktikleri

Bedava Robux sunacağına dair programları indirmek tehlikelidir, bu programlar bilgisayarınıza zarar verebilecek veya önemli bilgileri ve kişisel dosyaları PC’nizden çalabilecek trojan, casus yazılım veya gizli solucanlar içermektedir. Biz sizlere bedava robux kazanmak ve ücretsiz Robux ve robux para birimini artırmak için kullanabileceğiniz bazı ücretsiz robux ipuçlarını göstereceğiz.

UYARI: Roblox’u oynamak ücretsizdir, ancak Robux ile yapılması gereken her şey “Ücretsiz Değil” dir. Gerçek parayla yatırım yapmayı düşünmüyorsanız, bu yazı size yardımcı olmaz. Anlayışın için teşekkürler.

Ücretsiz Robux Kazanma Taktikleri 2019

Yöntem 1

Ücretsiz Robux Veren Uygulamalar

Tıpkı Google parası, amazon, vb. İçin çevrimiçi para kazanmanıza izin veren uygulamalar için ücretsiz hediye kartları kazanmak için yaptıklarımız gibi. Bu para kazanma uygulamalarından bazıları da ücretsiz robux sunuyor. Robux’u ücretsiz kazanmak istiyor musunuz? Yapmanız gereken tek şey boş zamanınızı anket, teklifler, indirmeler, video izlemek vb. İçin harcamaktır. Size yüzlerce ve binlerce teklif sunan harika uygulamalardan bazılarını buraya bırakıyoruz.

PointsPrizes

Pointsprizes, bu uygulamanın sağladığı teklifleri tamamlayarak ücretsiz robux kodları kazanmanın yasal bir yoludur. Bir ay içinde 10 dolara kadar para kazanılabilir. Ek olarak eğer bir üniversite öğrencisi veya gangster olursanız, çok sayıda arkadaşınızla temasa geçebilirsiniz, böylece onların referans programını deneyebilirsiniz, Yapmanız gereken tek şey, tavsiye bağlantınızı sosyal medyada paylaşmaktır. Sosyal medya / messenger uygulamaları ve arkadaşlarınızdan tavsiye bağlantınızı kullanarak PointsPrizes’e katılmalarını isteyin. Bu şekilde, arkadaş kazancından % 10 komisyon kazanabilirsin. Örneğin: Arkadaşınız 1 $ değerinde teklifi tamamladıysa, hiçbir şey yapmadan 0,10 $ kazanacaksınız. Android uygulaması, iOS uygulaması ve bir Web uygulaması olarak sunulan sunuluyor.

iOS Uygulaması Android Uygulaması Web Sitesi

Yöntem 2

Kendi oyununu yap

Gereksinimler: roblox hilesi

 • Sadece Builders Club’a ihtiyacınız var.
 • Üretici olmalısın.
 • Bir çeşit programlama bilgisine sahip olmalısın.

Prison Life, Lumber Tycoon, Pokemon Brick Bronze, Vampire Hunters 2 gibi büyük oyunlar…

Bu oyunların üreticileri, başarılı oyunları için büyük miktarda Robux kazanıyor. Nasıl yapıyorlar? Örneğin, karakteriniz için VIP yükseltmeleri veya Robux için sattığınız herhangi bir şeyi satıyorlar.

Bu nedenle, programlama temellerini biliyorsanız ve eğlenceli bir oyun için bir fikrin yanı sıra bir tür saçma bilgiye sahipseniz, devam edin ve bir tane oluşturun! Sadece kendi oyununuzu yayınlamak için Builders Club’da olmanız gerektiğini unutmayın.

 

“Ücretsiz Robux Kazanma Taktikleri” üzerine 83 yorum

  • azrailteam35 says:
  • efe_74630 says:
  • efe_74630 says:
  • ahmet3eren56756 says:
  • Melek says:
  • ADA TOPRAK AKSOY says:
  • Transformice:deef#8718 says:
  • ilayda says:
  • cansu_kedi126 says:
 1. Pro_Adam787 says:
 2. kayra_lam says:
 3. ZEKİ says:
 4. Yağız says:
 5. sena ataş says:
 6. Cookie says:
 7. WickeRS says:
 8. robux at says:
 9. portuyik13 says:
 10. gökay says:
 11. abi cok iyi says:
 12. ECRİN TAÇAR says:
 13. halil says:
 14. halil says:
 15. firstqualified says:
 16. 5tr ngh says:
 17. dnzyburak377 says:
 18. sadbtgsnh says:
 19. güneş says:
 20. anağn says:
 21. Emrullahburak says:
 22. aliasws says:
 23. efe_74630 says:
 24. ezgi says:
 25. EFE says:
 26. AKİF says:
 27. aryu oky says:
 28. NEBERDEM156 says:
 29. beratali142 says:
 30. beratali142 says:
 31. belgin ösme says:
 32. puper201320 says:
 33. Beren8670897 says:
 34. terliksi_hauyvanlar says:
 35. bacon says:
 36. irembalakar12 says:
 37. irembalakar12 says:
 38. aykiz66m says:
  • ilayda says:
 39. ehet_444 says:
 40. Muhammetdibo200r says:
 41. Kumru says:
 42. Aras says:
 43. Aras says:
 44. Fettahyakup says:
 45. BoracanKral61 says:
 46. BoracanKral61 says:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir