Kapat

Ücretsiz HTML Temaları İndirmek İçin En İyi Yerler

Web siteniz için duyarlı, güzel ve profesyonel görünümlü ücretsiz HTML temaları mı arıyorsunuz. Hiçbir kısıtlama olmadan kullanabileceğiniz, birbirinden güzel temalar için birkaç site mevcut.

Dribble, çalışmalarını çevrimiçi sergilemek için popüler bir tasarımcılar topluluğudur. Tasarımcıların çalışmalarının ekran görüntülerinin yanı sıra, herkesin kullanması için projelerinin HTML / CSS sürümünü de yükler. Bu projeleri asla kaçırmamak için Dribble’daki freebie ve freebies kategorilerine bakabilirsiniz.

Creative Market, web sitesi şablonlar, temalar, yazı tipleri ve diğer tasarım öğeleri için bir pazar yeridir. Ücretli bir mağazadır, ancak e-posta bültenlerine katılırsanız, gelen kutunuzda her hafta Dropbox’ınıza doğrudan indirilebilecek ücretsiz tasarım öğeleri mevcut olmaktadır. Takip edip bu ücretsiz fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

HTML5 UP , İnternet’teki en yararlı web sitelerinden biri olan Carrd’ın ürünüdür . HTML5 UP, ağır Bootstrap veya Malzeme çerçevesini inşa eden güzel şablonlara sahip bir hazine evidir. Tüm web şablonları Creative Commons lisansında mevcuttur.

Envato’nun Themes Forest , web sitesi şablonları için premium bir pazar yeridir , ancak ücretsiz bir hesap oluşturursanız, birkaç haftada bir ana sayfasında yayınlanan tüm ücretsiz temaları indirirsiniz . Bunlar, yazarların piyasada görünürlük kazanmak için sadece promosyon süresince yayınladıkları ücretli ürünlerdir.

OnePageLove , tek sayfalık web siteleri için geliştirilen temalara ve HTML şablonlarının indirilmesi için ayrılmış özel bir bölüme sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir