Kapat

İnstagram’da Bir Kullanıcının Hikayesi Nasıl İndirilir?

Herhangi bir kullanıcının Instagram hikayesini nasıl indirecebileceğimizi öğreneceğiz. Aslında bu iş için bazı ücretsiz web siteler var.

Bu web siteleri, herhangi bir kullanıcının kullanıcı adını / profil URL’sini girmenizi ister. Daha sonra medya dosyalarını önizleyebilir ve ardından medyayı ücretsiz bir şekilde indirebilme imkanı sağlar.

Instagram web sitelerinin yanı sıra, bu web siteleri kullanıcının aktif hikayelerini (güncel gün için) bulabilir ve indirebilir. Kullanımı oldukça kolay ve herhangi bir kullanıcının Instagram hikayelerini arayabilir ve indirebilirsiniz. En sevdiğiniz ünlülerin hikayeleri, vb.

Bu internet siteleri;

StorieSig

StorieSig  , muhtemelen Instagram’daki ücretsiz videoları indirmek için kullanabileceğiniz en iyi web sitesidir. Instagram herhangi bir kullanıcının hikayeleri için kolayca aramanıza ve kolaylıkla indirmenize izin verir. İndirmeden önce fotoğrafların ve videoların öne çıkan kısımlarından da önizleyebilirsiniz. Öne çıkanlar dışında, aradığınız kullanıcının aktif hikayelerini de gösterir. Kullanımı tamamen ücretsizdir ve kullanmak için bir hesap oluşturmanız gerekmez.

Zasasa

Zasasa  , herhangi bir kullanıcının Instagram Hikayelerini kolaylıkla indirmenize izin veren ücretsiz bir web sitesidir. Bunu yapmak için, tek yapmanız gereken bu web sitesinde kullanıcının profil URL’sini girmek ve gerisi otomatik olarak yapılıyor. Hikayelerin zaman süresinde herhangi bir sınırlama olmaksızın Instagram olaylarını bulacaksınız. Öne çıkan konulara ek olarak, bu web sitesi güncel günlük hikayeleri görmenize ve isterseniz bunları indirmenize yardımcı olur. Bu web sitesi kesinlikle ücretsizdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.