Kapat

Silinen Dosyaları Ücretsiz Geri Getirme 2019

ücretsiz dosya kurtarma

Silinen Dosyaları Ücretsiz Geri Getirme 2019

Bir şeyleri kaybetmek gerçekten çok can sıkıcıdır. Ancak size iyi bir haberimiz var! Silinen dosyalarınızı kurtarmanın ücretsiz yolu var! Sabit sürücünüz fiziksel olarak zarar görmemişse ve veriler diskin üzerine yazılmamışsa, bilgisayarınızda yanlışlıkla kaybettiğiniz veya sildiğiniz her tür dosyayı kurtarabilirsiniz. Bu yüzden silinen dosyaları ücretsiz geri getirme rehberini sizlere sunuyoruz.

Sabit diskinizden kaybolan veya silinen dosyaları kurtarmak için en iyi ücretsiz program EaseUS Veri Kurtarma Yazılımı, hem Windows hem de Mac kullanıcıları için hizmet veriyor.

EaseUS Veri Kurtarma Yazılımı – HDD Diskten Verilerinizi Kurtarın

EaseUS Veri Kurtarma Yazılımı, kayıp veya silinmiş dosyaları sabit sürücünüzden kurtarmak için özel olarak tasarlanmış bir programdır. Bu yazılım, bir disk, bölüm veya harici sürücünün biçimini geri getirme yeteneğine sahiptir. Ayrıca silinen dosyaları (Geri Dönüşüm Kutusu’ndan silinen dosyaları bile), kötü amaçlı yazılım veya virüs bulaşmasından kaynaklanan dosyaları, elektrik kesintisi nedeniyle bozulan dosyaları ve diğer birçok veri kaybı durumunu sonucu silinen verilerinizi kurtarabilir. Yazılımın kendisi ücretsizdir, ancak ücretsiz sürümü kullanarak yalnızca 2 GB veriyi kurtarabilirsiniz. Daha yüksek miktarda veri kurtarmanız gerekiyorsa, yazılımın Pro sürümünü satın almanız gerekiyor.

Programın, hemen hemen her dosya biçimini, 1000 farklı dosya türüne kadar destekliyor. Ara birimi silinen tüm dosyaları Hızlı ve derin tarama seçenekleri ile tarama yaparak istenilen sonucu kullanıcılara sunuyor. Bu veri kurtarma yazılımının özellikleri hakkında daha detaylı bilgi için EaseUS internet sitesinden bulabilirsiniz.

EaseUS Kullanarak Kayıp Dosyaları Kurtarmak

HDD’nizden silinen bir veriyi kurtarmak için EaseUS kullanmak istiyorsanız, aşağıdaki basit adımları uygulayabilirsiniz:

1- Programı sitesinden indirin. 2 GB’tan fazla veri kurtarmanız gerekiyorsa, Pro sürümünü satın almanız gerektiğini unutmayın. Bunu ana siteden de yapabilirsiniz.

2- Programı kurun ve başlatın. Yapmanız gereken ilk şey, taramak istediğiniz sürücüyü seçip Tara butonuna basmak ve ardından kayıp dosyaları aramaya başlaması için beklemek.

3- Taramadan sonra, EaseUS size programın bulabildiği tüm silinmiş dosyaların bulunduğu bir klasör gösterecektir. Ekranın sol tarafında görünecek olan “Silinmiş dosyalar” klasöründe önizleme alanı açılacaktır. Herhangi bir dosyayı çift tıklatarak önizleyebilirsiniz.

4- İstediğiniz tüm dosyaları seçin ve Kurtar’a tıklayın. Bu, silinen dosyaları kurtarır ve bunları HDD’nizde veya harici sürücünüzde seçilen bir yere kaydeder.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir