Kapat

Muhteşem PUBG Duvar Kağıtları

Kesin olarak söyleyebiliriz ki Pubg oyunu son zamanların en çok sevilen oyunları arasında yerini almayı başardı. Aynı zamanda Pubg ya da diğer bir değişle PlayerUnknown’s Battlegrounds, Steam üzerinde en çok satış rekorları kıran oyun listesinde yer alıyor.

Biz de bu sevilen oyun için, sizlerinde sevebileceği en iyi duvar kağıtlarının listesini çıkarttık. Pubg Duvar kağıtları wallpapercave.com sitesinden alınmıştır.

Öncelikle birkaç ön bilgi edinelim. Pubg nedir? Pubg duvar kağıtları nelerdir?

Pubg Nedir?

PUBG, bir hayatta kalma oyunudur. Oyunda toplamda 100 kişilik oyuncu grubu aynı harita üzerinde birbirini öldürerek hayatta kalmaya çalışır. PUBG oyununda ister bireysel veya grup olarak oynanabilen seçenekler bulunur. Pubg oyunu çok oyunculu yani multiplayer bir oyundur.

PUBG Steam, Xbox One ve Mobile platform üzerinden oynanabilmektedir. Pubg Mobile tamamen ücretsizdir. Pubg mobile ücretsiz uc kazanma yazımıza da göz atabilirsiniz.

PUBG fps tarzında oyun olduğu için farklı bir izlenim vermemektedir ancak oyun kendine özgü yenilikler içerdiği için daha popüler hale gelmiştir.

PUBG Duvar Kağıtları

PUBG Duvar Kağıtları serimizde Masaüstü cihazlar için duvar kağıtlarına yer vereceğiz. Bir sonraki yazıda ise Pubg Mobile adı altında Pubg Android Duvar Kağıtları paylaşmayı düşünüyoruz. O zaman duvar kağıtlarını inceleyelim.

Hoşumuza giden birkaç PUBG duvar kağıdını sizlere sunduk. Daha fazla duvar kağıdı da eklenecektir. Ayrıca PUBG Mobile üzerine PUBG Android duvar kağıtları da yakın zamanda paylaşılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.