Kapat

PUBG Mobile’de Ücretsiz UC Nasıl Alınır?

PlayerUnknown’s Battlegrounds ( PUBG olarak da bilinir) Güney Koreli şirket tarafından geliştirilen çok oyunculu savaş royale oyunudur. Türünün ilklerinden biri olan ve Tencent Games tarafından geliştirilen PUBG mobil versiyonunu da bulunuyor.

Oyun, türünün çoğu oyununun yaptığı gibi mikro dönüşümleri kullanıyor. Unknown Cash (Bilinmeyen Nakit) veya kısaca UC , PUBG Mobil‘ın oyunun kozmetik ürünlerinden, bonus ürünlerinden ve Royale pass & Elite Royal Pass gibi etkinlikleri atlamak için kullandığı para sistemidir. Yani bu UC oyundaki hemen hemen her şeydir, PUBG‘de UC‘nin nasıl ücretsiz olarak alınacağını bilmek istiyorsanız, okumaya devam edin!

Bunu da okuyabilirsiniz: PUBG Mobile’de Ücretsiz Skin Nasıl Alınır?

PUBG Mobil ücretsiz uc nasıl alınır?

Daha önce söylediğimiz gibi, oyun içi eşyaları satın almak için UC’leri kullanabilirsiniz . Eğer sürekli bir PUBG veya PUBG Mobil oyuncusuysanız, kesinlikle büyük miktarlarda sahip olmak istediğiniz iki şey var: UC parası (özellikle ücretsiz UC) ve Savaş Puanı veya BP. PUBG Mobil‘de UC‘yi nasıl kazanacağınızı veya satın alacağınızı bilmek istiyorsanız , bu işlemler çok kolay olacaktır. UC kodları da gerçek parayla satılır, ancak şanslı olabilirsiniz ve bir arkadaşınızdan hediye alabilirsiniz! Peki ya PUBG Mobil‘de ücretsiz olarak UC kazanmayı ya da hediye etmeyi nasıl yapacağız?

PUBG Mobil 2019 Ücretsiz UC Nasıl Alınır?

UC fiyatı 60 da 1 oranına dayanıyor. Bu, 1 USD’nin 60 UC değerinde olduğu anlamına geliyor . Buraya PUBG Mobil‘de ücretsiz BP ve UC almanın bir yolunu aramaya geldiyseniz, hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Şu anda, hack veya hile programları kullanmadan ücretsiz UC kazanmanın yolu bulunmuyor. Güney Koreli oyuncular tarafından ücretsiz olarak 150 UC kazanmak için bir hile kullanıldı, ancak bu günlerde bu hile çalışmıyor. Ancak, kazanmak için yapabileceğiniz birkaç şey var. Şimdi İsmi Tekno’da PUBG Mobil‘deki ücretsiz UC ve BP‘ler hakkında bazı yararlı bilgiler göstereceğiz.

Ücretsiz Google Play Kredisi

Google Görüş Ödüllerini biliyor musunuz? Google tarafından tasarlanan bu uygulama, kullanıcılara para karşılığında tamamlamaları gereken anketleri vermektedir. 2017’den bu yana bu sistem piyasada ve asgari ücretinizden düşük olsa da ve yeterli anket gelmese de ek gelir kaynağı olabilir. Ancak hedefimiz şu anda ücretsiz UC satın almak.

Çok basit! Uygulamayı indirin ve kaydolun. Oturum açtıktan sonra yeterli para kazanana kadar anketleri ve görevleri tamamlayın ve ödeme yöntemi olarak Google Play’i seçerek ücreti çekin. Daha sonra doğrudan UC satın alabilir veya hesabınızı yükseltme seçimini yapabilir ve ardından 1. yöntemi takip edebilirsiniz.

Bu tavsiye, diğer çevrimiçi gelir kaynakları için de geçerlidir ve PUBG Online ücretsiz UC kazanmak bu parayla satın almaktan daha iyidir, bu yüzden zaten çevrimiçi para kazanıyorsanız, bu işinizi görecektir!

Hesabınızı yükseltin ve PUBG mobile için Ücretsiz UC edinin

Oyunda para harcamadan oynarsanız, her maçı kazanmış olsanız bile, PUBG‘de UC‘yi hiçbir zaman ücretsiz alamazsınız. Ancak, eğer bir Elite Pass veya Royal Pass satın alırsanız, hesabınız farklı bir aşamada olacaktır. Mevsimsel görevleri tamamladığınızda (sadece bir paso ile yapabileceğiniz bir şey), farklı türde ödüller kazanacaksınız . Bunlardan biri, elbette, UC. PUBG Mobil‘da nasıl ücretsiz UC edineceğinize bakıyorsanız ve Android veya iOS akıllı telefonunuz köklü veya modlu değilse, bu sizin için en iyi yol olabilir. Bir arkadaşınızdan hediye olarak bir pas almaya çalışın ve ücretsiz UC‘nizin tadını çıkarın!

Elite Royale Pass Ödüllerini Kullanma

Üçüncü yöntemimiz çok zaman alabilir, ancak çok etkilidir. Ancak tek seferlik 10 Dolar harcamalısınız.

PUBG Mobil üzerinden 600 UC satın almak gerekiyor. Bu size 60 bonus UC de olarak geri dönecek. Bundan sonra , Elite Royale Pass’ı (600 UC değerinde) satın almalı ve çıkan her haftalık görevi tamamlamanız gerekir. Bunu sezon boyunca yaparsanız, başka bir Elite Royale Pass satın almak ve işlemi tekrarlamak için yeterli UC elde edersiniz.

Şu anda bildiğimiz kadarıyla, burada belirtilen yöntemlerin dışında, PUBG’de ücretsiz UC almanın başka yolu yoktur.

UC Kredi Kartı veya Bankamatik Kartı ile Nasıl Alınır?

Kredi kartınız veya bankamatik kartınız varsa, PUBG Mobil’de bulabileceğiniz çevrimiçi mağazadan kolayca UC satın alabilirsiniz . Satın alma boyutuna bağlı olarak farklı bonuslar sunarlar. Daha önce de söylediğimiz gibi, 600 UC almak size 60 bonus UC verecek ve bu bonuslardan sadece bir tanesi.

“PUBG Mobile’de Ücretsiz UC Nasıl Alınır?” üzerine 22 yorum

 1. Kadir says:
 2. Dadasov israyil says:
 3. Muhammed Erel says:
 4. annasseyyare says:
 5. Snnqrcxr says:
 6. forApp says:
 7. ABDİL SAMET DOĞAN says:
 8. Sait says:
 9. Sait says:
 10. emre says:
 11. Savas uygur says:
 12. Kerem says:
 13. Selim says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir