Kapat

Minecraft APK İndir

Minecraft APK İndir

Minecraft oyunu her yaştan insana hitap edebilecek, macera oyunudur. Minecraft APK ise Minecraft oyununu akıllı telefondan oynamak isteyenler için Android dosya biçimidir.

Minecraft APK indir, Minecraft İndir gibi soruları merak ediyorsanız yazıyı okumaya devam edebilirsiniz. Ücretsiz Minecraft APK indirmek için hazır olun.

Minecraft Oynamak İstiyorsan yapman gereken çok basit! Minecraft indir ve oynamaya hemen başla!

Minecraft APK Nedir?

Minecraft, yaklaşık 11 yıl önce piyasaya sürüldü ve o günden beri popülaritesini büyük ölçüde artıran bir Lego tarzı macera oyunudur. Dünya çapında 33 milyondan fazla kullanıcıya sahip olan Minecraft en iyiler arasında.

Minecraft oyunu, oyunculara rastgele oluşturulmuş bir dünyada, hayatta kalma ve kendi icatlarını yapabilmelerine olanak sağlayan bir oyundur.

Minecraft oyunu sayesinde kendi şehrinizi, köyünüzü, tarlanızı kurabilirsiniz. Hatta madencilik bile yapabilirsiniz. Minecraft APK Modlu sürümler ile oyuna bambaşka atmosfer katabilirsiniz.

Minecraft APK İndir

Minecraft APK indirmek için aşağıda vereceğimiz bağlantılarda size uygun olan sürümü hemen indirebilirsiniz. Oyunu telefonunuza kurmak için “Dosya Yöneticisi” üzerinden “İndirilenler” yolunu takip edebilirsiniz.

Not: Uygulamayı yüklerken “Bilinmeyen kaynaklar” Ayarlar menüsünden aktif edilmesi gereklidir.

Minecraft oyununun tarihine baktığımızda 2009 yılında Markus Persson öncülüğünde MOJANG şirketi tarafından geliştirildiğini söyleyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir