Kapat

Iphone X Plus’dan Yeni Sızıntılar

Apple iPhone 2018 serisi prototipler: Bu fotoğrafta Apple iPhone X, iPhone 9 ve iPhone X Plus bulunuyor. 

 Apple’ın Eylül 2018’de üç yeni iPhone yayınlaması gerekiyordu ve iPhone prototiplerine bir bakış sunan başka bir video sızdı.
   YouTuber DetroitBORG tarafından paylaşılan video  , Avustralyalı tipster Sonny Dickson tarafından kendisine verilen üç kukla iPhone’uortaya koyuyor.
Her üç Apple iPhone varyantı: 6.1 inç ekrana sahip iPhone 9, 6.5 inç ekrana sahip iPhone X Plus ve 5.8 inç ekrana sahip iPhone X, eski iPhone 8serisi ile karşılaştırıldı . İPhone 9 veya LCD modelinin iPhone 8’i geçen yıldan değiştirmesi bekleniyor.

     İki iPhone X varyantı, bir önceki nesilde görüldüğü gibi dikey olarak hizalanacak olan bir çift arka kameraya sahip olacak. Bununla birlikte, 2018’deki tüm üç iPhone’un ön yüzünde Face ID ve buraya yerleştirilen Face ID özelliği için tüm donanımların bulunduğu bir çentik gelecek.

Videoya göre , 5.8 inç ekrana sahip Apple iPhone X , mevcut iPhone X’e çok benziyor, ancak daha yeni donanım, işlemci ve daha hızlı olacak. Apple’ın ayrıca yeni Apple Watch 4, yeni MacBook Air serisini piyasaya sürmesi ve Eylül ayında FaceID ile yenilenen iPad’leri piyasaya sürmesi bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir