Kapat

İnternet Gerektirmeyen En İyi Android Oyunları

2019 İnternetsiz Android Çevrimdışı Oyunlar

Günümüzde, birçok Android oyunu oynamak için Mobil Veri veya Wi-Fi bağlantısı olması gerekiyor. Peki, Google Play mağazasında onlarca oyun mevcut olduğundan, hangi oyunların çevrimdışı oynanabileceğini bulmanız çok zor değil mi?

Bu yüzden İsmi Tekno inceleme yazımızda, 2019’da Android için En İyi Çevrimdışı (internetsiz) Oyunlar listesini sizlere sunuyoruz. Telefonunuza en iyi çevrimdışı Android oyunlarından bazılarını indirebilir ve İnternetim yok diyee endişelenmeden her yerde ve her zaman oyun oynamanın keyfini sürebilirsiniz!

Mobil oyunlar, son 10 yılda son derece yaygın olarak artış göstermiştir. Bilgisayar oyuncuları profesyonel oyuncu etiketiyle tanınırken, mobil oyuncular ise sıradan oyuncular olarak bilinmektedir. Bu da mobil oyunların küçük görülmesinden kaynaklandığını söyleyebiliriz.

Genelde, mobil oyunlar hızlı ve etkileyici olmayan bir deneyim sunar, böylece oyun oturumunuzu istediğiniz zaman duraklatabilir ve daha sonra oynamaya devam edebilirsiniz.

Akıllı telefonunuz için en zorlu oyunlar gerçek zamanlı strateji oyunları gibi kararlı bir İnternet bağlantısı gerektiren oyunlardır. Bu yazımıza internet bağlantısı gerektirmeyen, çevrimdışı yani Wi-Fi bağlantısı veya mobil veri gerektirmeyen oyunları inceleyeceğiz.

Tüm oyunları listeye dahil edemeyeceğimiz için sizler de bildiğiniz çevrimdışı (İnternet bağlantısı gerektirmeyen) oyunları yorum kısmına yazabilirsiniz. İşte Android için en iyi çevrimdışı oyunların listesi ( Wi-Fi yani internet gerektirmeyen oyunlar). İnternetsiz oyunlar listesi.

1. Temple Run 2

Günümüzde hala eğlenceli ve bağımlılık yapan gündelik mobil oyunlar çok seviliyor. Bu koşu Android oyunu olan Temple Run 2 ile sonsuza kadar koş.

Oyun eski olmasına rağmen, geliştiriciler oyunu sürekli güncellemeye devam ediyor ve her türlü engelden kaçınırken sonuna kadar gidebileceğimiz yeni haritalar sunuyor. Temple Run 2, günümüzde WiFi veya mobil veri gerektirmeyen en iyi ücretsiz oyunlardan biridir.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.imangi.templerun2

2.OpenTTD

Yönetim stratejisi oyunları hakkında tutkulu olanlar, bu Android oyunu oynamaya başlayabilirler. Bu oyun sizi ulaşım yollarının yapılması için hayal dünyanıza bağlı olarak seçenekler sunmaktadır.

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.openttd.sdl

3.Into the Dead

Bu oyun zombi hayatta kalma oyunları oynamaktan zevk alan insanlar için yapılmıştır. Ölüler üzerine geliştirilmiş son derece güzel bir oyundur. Aynı konsepte olan diğer oyunlara göre üstün özellikleri vardır.

İnternet olmadan da bu oyunu oynayabilirsiniz çünkü bu tür oyunlar internet bağlantısı gerektirdiği için, bu oyun nadir bir hayatta kalma oyunu olarak öne çıkmaktadır. WiFi veya İnternet bağlantısı olmadan zevk alabileceğiniz oyunlar arıyorsanız, kesinlikle bunu denemelisiniz.

4.Angry Birds Star Wars II

Bu tür oyunlar İnternet bağlantısı olmadan oynanabilir, ancak bu oyunu seçme nedenimiz, Angry Birds destanındaki en eksiksiz ve eğlenceli oyunlardan biri olması yönündedir.

Star Wars teması asla sıkıcı değildir ve burada bir Star Wars cosplay kullanarak dünyanın en ünlü oyunu Angry Birds kuşları ile beraber oyunun tadını yaşama imkanı sağlanıyor.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rovio.angrybirdsstarwarsii.ads

5.Smash Hit

Bu eski ama son derece orijinal ve zevkli bir oyundur. En yüksek puanı almak için pek çok yüzeye demir top atmamız gerekiyor. Bu oyun sayesinde refleks kabiliyetimiz gelişim gösterecektir.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mediocre.smashhit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir