Kapat

En iyi 3 iCloud Şifre Kırma Bypass Aracı

İCloud tarafından kilitlenmiş bir iPhone, iPad veya iPod’unuz mu var? Çok sayıda iCloud şifre kırma yani bypass aracı bulunuyor ve tabikide tüm bu iCloud şifre kırma bypass araçlarının kendine özgü özellikleri mevcut. İsmi Tekno olarak 2019 yılı iCloud şifre kırma bypass araçlarını inceliyoruz.

iCloud Nedir? Ne için kullanılır?

iCloud, Apple’ın resmi bulut depolama uygulamasıdır. Bununla beraber, iTunes hesabınızı senkronize edebilir ve nerede olursanız olun Internet’i kullanarak tüm bilgilerinize ve dosyalarınıza erişebilirsiniz. iCloud, kişisel fotoğraf ve videoları, iPhone rehberinizi, takvimi, görevleri, Internet tarayıcı favorilerinizi veya e-posta hesabınızı saklamak için kullanabileceğiniz, her kullanıcıya 5 GB ücretsiz çevrimiçi depolama alanı sunan bir bulut depolama hizmetidir. Ancak, bazen iCloud hesabınızı kaybedebilir, şifresini unutabilirsiniz. Peki Bu durumda ne yapacağını biliyor musun?

iPad, iPhone Aktivasyon kilidi çoğunlukla ikinci el, kullanılmış telefonlarda ve çalıntı telefonlarda ortaya çıkmaktadır. İPhone’unuzu veya iPad’inizi sıfırlamanız gerekiyorsa,cihazınızı ayarlamak ve kullanmaya başlamak için bir Apple kimliği ve bir şifre ile etkinleştirmeniz gerekir. Kimlik ve şifreyi bilmeden iCloud etkinleştirme adımını atlamak yani iCloud şifrenizi kırmak mı istiyorsunuz? İCloud aktivasyonunu atlamak için doğru aracı mı arıyorsunuz? O zaman doğru yere geldiniz.

Size 2018 – 2019 için çalışan, iCloud şifre kırma araçlarını göstereceğiz. İCloud aktivasyonunu ücretsiz olarak geçmek için ilk 3 Ücretsiz iCloud Bypass aracını göstereceğiz , bu araçlar verimlilik açısından ve başarı konusunda son derece başarılıdır.

iCloud Bypass Tool

Bu araç, en popüler ve kullanımı kolay araçlardandır. iCloud Bypass Aracı, iCloud kilidini ücretsiz olarak geçmek, iCloud hesabını telefondan kaldırmak veya iCloud etkinleştirme kilidini atlatmak istediğinizde işinize yarayacaktır. Sadece programı indirmeniz, kurmanız ve kilitli Apple cihazınızı USB üzerinden PC’ye bağlamanız yeterlidir. Daha sonra sadece ülkeyi, telefon modelini seçin, IMEI numarasını yazın, cihazınızın iOS sürümünü seçin ve “iCloud’u Kaldır” düğmesine tıklayın. Bu yöntem, eski ve yeni tüm iOS sürümlerini desteklemektedir.

iCloud şifre kırma araçları

iCloud şifre kırma araçları

Not: Şu an için çalışan ücretsiz bir program mevut değildir.

Desteklenen cihazlar:

iPhone X (10), iPhone 8, iPhone 8 artı, iPhone 7, iPhone 7 Artı, iPhone 6S Artı, iPhone 6, iPhone 6 ve iPhone 6, iPhone 5, iPhone 5C, iPhone 5, iPhone 4S, iPhone 4, iPad Pro , iPad Air, iPad Mini, iPad 4/3, iPad 2. Bu program iPad etkinleştirme kilidini ücretsiz olarak kaldırır.

iOS’un uyumlu sürümleri:

iOS 11, 10, 9, 8 ve 7’nin tüm sürümleri

iCloudDnsBypass

iCloudDnsBypass , cihazların çoğunun iCloud kilidini açabilen başka bir araçtır. iCloud DNS bypass, kilidi açmak için sizi kendi özel Apple sunucularına bağlar. İCloud’u takip etmek için izlenecek adımları atlar: İlk önce cihazınızı WiFi’ye bağlayın ve en son sağda görünen “i” simgesine tıklayın . Şimdi DNS bölümüne ilerleyin ve “DNS’yi Yapılandır” seçeneğini tıklayın, ardından Manuel modu seçin ve mevcut DNS adresini silin ve bu DNS’yi kullanın: 78.109.17.60

Şimdi geri dönüp Bitti’ye tıklayın ve “Etkinleştirme yardımı ” na dokunun . Başarılı bir şekilde bağlandığınızı söyleyen bir mesaj çıkacak.

iCloud Activation Bypass Tool (version 1.4)

iPhone veya iPad’inizdeki bir iCloud aktivasyonunu kaldırmanıza veya atlamanıza yardımcı olacak birçok ücretsiz iCloud kaldırma yazılımı vardır. Bu araçlardan bir diğeri, iCloud Activation Bypass Tool (version 1.4)’ün kullanımı çok kolaydır. Bu çok yeni bir uygulama, bu yüzden geliştirmek için çok uygun, Kolay kurulum işlemlerine sahiptir:

iCloud Activation Bypass Tool nasıl kullanılır?

 • Sadece indirin ve ücretsiz iCloud Activation Bypass Tool bilgisayarınıza indirin
 • Uygulamayı çalıştırın ve iPhone ya da iPad’inizi USB kablosu kullanarak bilgisayara bağlayın.
 • Araç şimdi cihazınızı tarayacak ve IMEI numarasını okuyacaktır.
 • Aktivasyon Kilidi Bypass’ı tıklayın ve işlemin tamamlanmasını bekleyin. Araç, cihazı Apple sunucusuna bağlar ve ardından tüm bağlı iCloud hesaplarını silmek için IMEI numaranızı kullanır.

“En iyi 3 iCloud Şifre Kırma Bypass Aracı” üzerine 18 yorum

 1. Murat Cam says:
 2. ayhan says:
 3. samaritan says:
 4. Alper says:
 5. Yakup says:
 6. Ahmet says:
 7. adem says:
 8. Dadaxon Ganiyev says:
 9. Doğan Akan says:
 10. sec ret says:
 11. Bedirhan Koçal says:
 12. adnan says:
 13. Merik says:
 14. ahmet says:
 15. Onur says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir