Kapat

Düşük Bütçe İle Alınabilecek Tatmin Edici Telefonlar!

Normal bir telefondan fazla beklentisi olmayan arama, mesajlaşma, sosyal medya, haberler ve fazla donanım gerektirmeyen oyunlar oynamak için telefon arıyorsanız aşağıdaki fiyat performans telefonlarını birini alabilirsiniz.

1-General mobile GM 5 plus

Gm 5 plus telefonumuz Türk malı olması ve kullandığı işlemci ile ve hafızası ile yeni çıkmış telefonlara fark atmaktadır. 3100mAh batarya ile size normal bir günü çıkaracaktır. Hafızası 32 GB iyi ama eğer az gelirse artırabilirsiniz. Snapdragon 617 işlemcisini kullanarak sizi tatmin edecek işler çıkaracaktır. 8 çekirdek ve 3 GB ram kullanarak gün içinde yoğun kullanımda size çok fazla sorun  yaratmayacaktır. Kamera da ise gün ışığında yeterli olacaktır ama gece çekimi için pek ideal değildir. 1080p 30 fps video çekmektedir. Gorilla glass 4 ile korunmaktadır ve hızlı sarj desteği ve USB Type-C ile sarj edilmektedir. Dediğimiz gibi çok fazla beklentiniz olmasın.

Fiyat:1000 TL

2-Casper VIA A2

VIA A2 3000mAh bataryasından dolayı yoğun bir günü çıkartamayabilir. Hafızası ise 32 GB olup, hafıza kartı ile 128 GB’a kadar yükseltilebilir. 8 çekirdek ve 3 GB ram yoğun kullanımda size sorun çıkartabilir. Snapdragon 430 günümüze göre geride kalsa da çok fazla kullanımda sorun çıkartabilir ancak gündelik kullanım için idealdir. 16 MP arka 20+8 MP 2 tane ön kamera  gün ışığında sizi tatmin edecektir ama gece çekimi için uygun değildir. 1080p 30 fps video çekmektedir. Güvenlik olarak da parmak izine sahiptir.

Fiyat:1000TL

3-Huawei Y6 prime 2018

Y6 prime 3000mAh bataryası olup yoğun bir günü çıkartamayabilir. Hafızası ise 16 GB olup hafıza kartı ile 256 GB’a kadar yükseltilebilir. 4 çekirdek ve 2 GB ram yoğun kullanımda size sorun çıkartabilir. Snapdragon 425 günümüze göre geride kalsa da çok fazla kullanımda sorun çıkartabilir ancak gündelik kullanım için çok fazla sorun olmayacaktır. 13 MP arka 8 MP  kamera, gün ışığında sizi mutlu edecektir ancak gece çekimi için ideal değildir. Güvenlik olarak da parmak izi sensorü mevcuttur.

Fiyat:1000 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir