Kapat

Çocuklara Özel Hat Lifecell’den

Çocuklara Özel Hat Lifecell’den

Turkcell’in, 8 – 14 yaş grubundaki çocuklar için geliştirdiği “özel telefon hattı” ile ailelerin gözü arkada kalmıyor.

Lifecell İlk Hattım ismiyle piyasaya sürülen telefon sim kartının en önemli özelliği ise güvenli internet hizmeti sunması ve ailelerin çocukları dilediği zaman takip edebilmesi.

‘Güvenli İnternet Hizmeti’ ile; çocuklarınızın internetteki tehlikelerden ve zararlı içeriklerden korunması sağlayanıyor.

Hizmette Ne Tür Özellikler Bulunuyor?

Servis dahilinde Aile Profili özelliği sayesinde oyun, sohbet ve sosyal medya tarzı site ve uygulamalardan birini veya birkaçını seçerek çocuğunuzun kullanım alışkanlıklarına göre sınırlandırma yapabiliyorsunuz.

‘Zaman Yönetimi’ Servisi özelliği ile çocuğunuzun internette ne kadar zaman geçirmesi gerektiğini ayarlayabiliyorsunuz.

Hafta içi ve hafta sonu için seçimler yapabileceğiniz; diledğiniz 4’er saatlik zaman dilimlerini kaydederek, bu zaman dilimleri içinde arama veya internet kullanımını sınırlandırabiliyorsunuz.

Bir diğer özellik ise ‘Çocuğum Güvende Servisi’; çocuğunuzun çağrılarını görüntüleyebilir, tanımadığı kişilerle iletişim kurmasını engelleyebilir, isterseniz kullanımlarını inceleyebilir ya da nerede olduğunu anlık olarak takip edebilirsiniz.

Lifecell Nedir?

Lifecell, Turkcell’in geliştirdiği yeni nesil dijital operatör markasıdır. Lifecell, Türkiye’de ve tüm dünyada; %100 dijital hizmet veren yeni nesil dijital hizmetler sunmaktadır.

BSHA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir