Kapat

Microsoft Surface Book 2/15 ” Analiz ve Görüş

Son 6 yılda Microsoft, “bilgisayar” tasarımı ve üretimi konusunda muazzam bir deneyim kazanmıştır. Tecrübe eksikliği ve dönüştürücülerde öncü olma konusunda iddialı olmasından dolayı, hayal kırıklığı yaratan birkaç başlangıçtan sonra, şirket 2’ye ulaştı.

Microsoft, PC dünyasının ölü gibi görünse bile kesintiye ihtiyacı olduğunu gösterdi ve az da olsa roman konseptlerini daha geleneksel olanlarla birleştirdi. Her zaman yeni bir perspektiften bakıldığında, çoğu durumda halkın istediği şeyin daha çok yönlülük ile “eski moda” bir PC olduğunu fark etmişlerdir. Surface Studio’da ya da ilk Surface Book’da gördüklerimiz bu, çığır açan fikirlerden uzaklaşarak on yıllardır tüketicinin elinde olandan daha iyisini yapmaya çalıştığının göstergesi olduğunu ortaya seriyor.
“Orta menzil” alanında, Surface Book, yani Surface Pro’nun hafifliğini ve faktörünü geleneksel bir dizüstü bilgisayarın konforuyla birleştiren bir dokunma aygıtı isteyenler için bir yenilik sunmuştur.. Surface Book 2 tablet moduna ihtiyaç duymadan, normal sistemi kullanmayı öngörüyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir