Kapat

Microsoft HoloLens ile İlk Defa Mannequin Challenge Yaptı

Yıllar boyunca kalaslar, Harlem Shake ve Buz Kovası Meydan okumayı gördük, ama 2016 – Mannequin Challenge Meydan okuma olarak ortaya çıktı. Okul çocukları manken gibi poz vermeye başladı, ve şimdi NFL takımlar, sanatçılar, ünlüler ve Başkan adayları bile bu trendi yaşıyor.

Markalar ve şirketler keşfetmek ve kendi versiyonlarını üretmeye başlayana kadar iyi bir hatıra gibi, sadece bir zaman meselesi. Microsoft resmen Mannequin Challenge’da yer almak için ilk büyük markalardan biridir, ancak yazılım üreticisi kendi benzersiz şekline  sahip. Microsoft kelebekler ve krep gibi sanal nesneler hala çalışanı ve gerçek hayat sahnesi yanında HoloLens kullanıyor. Sonuç etkileyici, tamamen Mannequin Challenge eşlik eden Siyah Beatles parça eklemek için başarısız olsa bile.

Hala imkanın varken tadını çıkar, çünkü bir zamanlar ailen bir cuma günü Şükran Günü için bir onur olduğunu sorar, o zaman gerçekten başka bir zaman bitmiş olacak

Mannequin Challenge Nasıl Yapılır

Bu akımda kişiler müzik sesi eşliğinde hareketsiz bir şekilde duruyor. Mannequin’in kelime anlamının manken olduğu düşünülürse ‘cansız manken’ duruşu diye de yorumlanabilir.

ARTIK TREND

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir