Kapat

Java Öğrenmek İçin En İyi 6 Kaynak Önerisi

Deneyimli bir yazılımcı veya yeni yazılım dili öğrenmek isteyen içinde Java bugün kullanılan en popüler yazılım dillerinden biridir. Bizde sizin için java öğrenmek için en iyi kaynakları bir araya getirdik .

LearnJava

Yeni başlayanlardan deneyimli öğrencilere Java öğrenmek için çeşitli interaktif ve ücretsiz çevrimiçi kurslar sunar. Öğreticiler, kullanıcıların herhangi bir şey yüklemeye gerek kalmadan doğrudan web sitesinden erişebilecekleri kısa egzersizlerdir.

Öğreticilerin yelpazesi sekiz temel derse ve ileri düzey kullanıcılar için 10 derse ayrılmıştır.

Udemy 

Çevrimiçi kurslar için yaygın olarak bilinen bir platformdur ve teknolojinin tüm yönleri için mevcut kurslardır.

Web sitesi, yeni başlayanlar ve ileri düzeydeki öğrenciler için etkileşimli dersler sunmakta ve kullanıcılara, öğrenmek istedikleri kategoriyi ve seviyeyi seçebilecekleri kullanıcı dostu bir Ara yüz sunmaktadır.

25 ücretsiz dersler ve 400’den fazla ücretli dersler sunuyor. Udemy İngilizce, İspanyolca, Almanca, Fransızca, İtalyanca ve diğer dillerde mevcuttur.

Oracle java

Yazılım geliştirme firması, Oracle , yeni başlayanlar ve Java öğrenmeye istekli programcılar için bir dizi ücretsiz çevrimiçi Java öğreticisi sunar.

Eğiticiler, kullanıcıların daha kolay olan, temel dersleri ve özel dersleri kapsayan ‘yollar’ halinde gruplanmış, kolayca uygulamalar oluşturmak için pratik kılavuzlar olarak düzenlenmiştir. Ayrıca bir GUI (Grafik Kullanıcı Arayüzü) oluşturma hakkında bir öğretici içerir.

Tüm yollar aynı zamanda Amazon’dan satın alınabilen ‘Java Tutorial, Sixth Edition’ kitabında da mevcuttur .

Skillshare 

Yeni başlayanlar ve java  öğrenmek isteyen uzman programcılarla yeni başlayan kullanıcılara ücretsiz Java öğrenme fırsatı sunuyor.

Eğiticiler, bir saatten uzun bir süre boyunca 15 dakikaya kadar kısa olabilir. Web sitesi ayrıca farklı kurs seçeneklerinin bir listesini de gösterir ve ayrıca verilen herhangi bir kursun sizin için doğru olup olmadığına karar vermek için kullanıcı yorumlarını da görüntüleyebilirsiniz.

Skillshare ayrıca geliştiricilerin ve programcıların kendi eğitimlerini sunmaları için bir merkez sağlar.

Codementor 

Kullanıcıların Java programlama dilini öğrenmeleri için bir dizi eğitici, kurs ve ipucu ve püf noktası sunmaktadır.

Eğiticilerin ve kursların tümü, kullanıcıların doğrudan kendi seçtikleri kursa gidebilecekleri sitelere doğrudan bağlantılar ile ücretsizdir.

Kodlayıcı ayrıca kullanıcıların dikkate alması için en iyi geliştirici araçlarının bir listesini sağlar.

Java Code Geeks 

Ayrıntılı kılavuzlar ve görüntüleme için mevcut öğreticilerle temelden gelişmiş seviyelere kadar çeşitli öğreticiler sunar.

Java geliştiricileri için bir kaynak merkezi olarak hareket eden ve ayrıca e-kitaplar, haberler ve yorumlar sunan çevrimiçi tabanlı bir topluluktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.