Kapat

James Donkey 616 Mem-Mechanical RGB Klavye İncelemesi

Herkese merhaba İsmi Tekno takipçileri, hazır yaz tatili yaklaşıyorken tatilin açılışını yazı/video karışımı klavye inceleme makalesiyle açalım dedik. Yoğun okul temposundan sonra oyun oynamak stres atmak için ideal yöntemlerden biri.

Bizim önermiş olduğumuz fiyat/performans klavyesi ve aynı fiyat aralığında en donanımlı ve kaliteli klavyelerden biri olan James Donkey 616 Mem-Mechanical Klavyeyi inceleyeceğiz.

 

 

Malzeme kalitesi çok iyi, ABS denilen yüksek kalite plastik kullanılmış ve yüzey hissiyatı çok güzel.
Klavye Mem-Mechanical Switch, internette bunun hakkında kaynak bulamadım ancak switchleri incelediğim üzere Membran ve Mekanik klavye karışımı, sesi abartı değil ve tatmin edici.
Space tuşunda destek metal ayak görünüyor, ilk bakışta eski klavyelerden alıştığımız abartı ses çıkacakmış gibi gelse de en sessiz tuşlardan biri o diyebilirim.
Klavyede RGB modlar bulunuyor.

 

Tasarım kısmında kendine has bi duruşu, raconu var. Masum görünümlü ama masada bende burdayım ayağınızı denk alın havasında duruyor.

 

Klavye İngilizce Q Klavye dizilimine sahip
Yanlışlıkla bastığımız ve en aksiyonlu kısmında oyunu alta atan o tuşu hatırladınız mı?
Windows tuşundan bahsediyorum. Heh işte o tuş bunda da kilitlenebiliyor.
Kablosu çıkarılabiliyor, L şeklinde ve örgü kablo, kablonun USB Tip A kısmında ferrit nüve var, bu sayede paraziti önlüyor.
Bilek desteği yoki uzun parmaklarınız varsa dert olmuyor ancak eliniz küçük ise bileğinizin altına destek koymakta yarar var veya klavyenin ayaklarını açabilirsiniz.
Gelelim çoğu kişinin klavye alırken görselliği açıdan en dikkat ettiği şeylerden biri arka plan aydınlatması;
Alt sağ ve solda asil bakış atan 3’er tane turuncu LED mevcut
RGB aydınlatma gerçekten kaliteli ve her tuş sırası için ayrı LED’ler var ve ışığı içeriye iyi dağıtmışlar. Renk geçişlerinin hızı ve yönü ayarlanabiliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir