Kapat

2018 Yılı İçin En İyi 3 Dijital Multimetre İncelemesi

Bir multimetre voltaj, akım ve direnç gibi çeşitli işlevleri bir araya getiren elektronik bir ölçüm aletidir. Analog veya dijital formları mevcuttur. Dijital multimetre, kullanıcıların değerleri okumakta zorluk çekebilecekleri bir sayı ölçeği aracılığıyla ondalık sayıları ve analogu okur LCD ekrana yansıtır.

Günümüzde, işi daha kolay ve kullanışlı hale getirerek doğru ölçüm yetenekleri sunan piyasadaki yüksek son sürümleri mevcuttur; standart multimetreler nadiren kullanılır.

Elektronik meraklıları veya ev teknisyenleri, projenin tamamlanmasından önce güç kaynağını kontrol etmek için bir multimetreye ihtiyaç duymaktadır. Hatta araba sahipleri arızalı, aküleri kontrol etmek için kullanırlar. Aynı zamanda, elektrik sistemlerinde arızaları tespit etmenize ve durum kötüleşmeden önce bir çözüm bulmanıza olanak tanır.

Uzmanlarımız, ekran parlaklığı, güç kullanımı, voltaj aralıkları (mV-V) ve akımlar (mA-A) gibi faktörleri göz önüne alarak multimetre kitlerini gözden geçirdiler ve sizinle paylaştık. Ekonomik olan ve ihtiyaçlarınızı karşılayan bu 15 multimetre kitine bir göz atın.

Umarız daha iyi bir multimetre bulursunuz.

TT T-ECHNI-C Vc97 Dijital Multimetre

Fluke 117 True Rms Dijital Multimetre

Fluke 117 gerçekten fiyatına değer. Manuel operasyonlara kolaylıkla geçilebilen ve en iyi LED ekrana sahip modern otomatik aralıklı bir sistemdir. Benzersiz tasarımı için, bir multimetreden istediğiniz tüm özellikleri bulunur.
Elektrikçiler için harika bir araç kiti olsa da diğer ev uygulamaları için de iyi çalışabilir. AC / DC voltajlarını ve akımlarını% 0.5’lik bir hassasiyetle ölçebilir. Diğer donanım aygıtlarıyla temas etmeden otomatik voltaj seçimi ve algılaması vardır.

Artıları:

  • Dijital görüntüleme birimi okumaları doğru bir şekilde not etmeyi kolaylaştırır.
  • Fluke-117 multimetrenin kompakt boyutu, tek elle yapılan operasyonlar ile kullanımı kolaylaştırır.

Eksileri:

  • Çok pahalı.
  • Kılıf ile birlikte gelmez ve ayrı olarak satın almanız gerekir.

M820D Dijital Multimetre

M820D fiyatına göre gayet kullanışlı bir üründür. Eğer öğrenci iseniz bu ürün tam size göre. Her evde bulunması gereken bu multimetreyi gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.
Lakin profesyonel işler için kullanacaksanız bu ürünü kullanmamalısınız. Yalnızca basit, acemi veya hobi amaçlı deneyler için uygundur.

Artıları:

  • Standart ölçümler yapabilirsiniz.
  • Çok ucuz

Eksileri:

  • Profesyonel işlerde kullanılamaz
  • Hassas değildir

“2018 Yılı İçin En İyi 3 Dijital Multimetre İncelemesi” üzerine 1 yorum

  1. tolum says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.