Kapat

Büyük Dosyaları Göndermenin 3 Yolu

Büyük dosyaları gönderme

Büyük Dosyaları Gönderme İşlemi

Büyük dosyaları online yani çevrimiçi olarak göndermek, gerçekten çok büyük bir zorluktur. Büyük dosyaları gönderme işlemi ne kadar zor ve can sıkıcı olsa da, dosyayı karşı tarafın indirmesi de aynı şekilde zor olabilmektedir.

Büyük dosyaları çevrimiçi (online) olarak göndermek veya paylaşmak için en kolay ve en hızlı seçeneklerden birkaçını derledik. Büyük dosyaları gönderme işleminde kullanabileceğiniz sistemler!

1. Volafile

Volafile, bir dosya aktarım sistemidir. Büyük dosyaları birden fazla alıcıya göndermek istiyorsanız, bu site ihtiyacınız olan her şeyi karşılayacaktır.

Başlamak için, iki saniyede kendi dosya paylaşım odanızı oluşturun!

Ardından, sohbet odası bağlantısını birden fazla alıcıya gönderin. Alıcıların, herhangi bir hesap oluşturmaları gerekmez.

Volafile, büyük boyutlu bir dosyanın yüklenme süresini kesin sonuç olarak gösterir. Dosya yükleme durumuna bağlı olarak, alıcılarınızı sohbet odasına davet etmek için süreli davet seçeneğini kullanabilirsiniz.

Dosyaya duyarlı bir çözüm olarak, Volafile paylaşmanıza izin verilen dosya türlerini sınırlamaz. Bir Git dosyası, .exe programı ya da farklı bir uzantılı dosya olsa bile, hiçbir zaman hata mesajı almayacaksınız. Ek olarak, istediğiniz zaman alıcı ve gönderen rollerini değiştirebilirsiniz.

5 GB boyutunda bir dosya boyutu sınırlamasıyla, Volafile’nin bir numaralı dosya paylaşım seçeneğiniz olmaması için hiçbir neden yoktur. Bu web yazılımı çok yönlü ancak nispeten fazla bilinmeyendir.

2. pCloud Aktarımı

Dosyalarınızı doğrudan yükleme bağlantısıyla aktarmayı tercih ediyorsanız, nispeten bilinmeyen ancak harika seçeneklerden biri, herhangi bir kayıt olmadan 5 GB’a kadar dosya aktarımına izin veren pCloud Transfer‘dir . Bu sistem %100 ücretsiz ve çoğu insan için fazlasıyla yeterli.

Volafile’ye benzer şekilde, pCloud Transfer dosyaya özgüdür ve herhangi bir dosya türünü hatasız olarak yükleyebilirsiniz. pCloud Transfer ayrıca, dosyaları yalnızca alıcıyı bir parola ile görüntüleyebilecek şekilde şifrelemenize izin verir.

3. AeroAdmin

Sık dosya aktarımı için en hızlı yollardan biri, alıcının bilgisayarına bir istemci kurmak ve eşler arası aktarım ayarlamaktır. AeroAdmin, bu işi özenle yapan ücretsiz bir uzak masaüstü yazılımıdır. Web sitesinden yapılan basit bir indirmeyi, uzaktaki bir müşteri ile iletişim kurmanızı sağlayan bir ekranda sunar.

Alıcıdan AeroAdmin’i indirmesini istemeniz gerekir. Sadece 2.3 MB’dir ve bir dakikadan daha az bir sürede aktif edebilirsiniz.

İstemci, uzak yöneticinin PC üzerinde alacağı ayrıcalıkları kontrol edebilir. “Uzaktan kumanda” modu, bilgisayarın tam kontrolünü sağlarken, “dosya yöneticisi” sadece dosya aktarımı için yeterli olan sınırlı bir kontrole izin verir. Müşteri istediği zaman uzaktaki yöneticiyle olan ilişkisini sonlandırmayı seçebilir.

AeroAdmin ile boyut sınırlaması yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir