Kapat

Bilgisayarda Android Oyun Oynama

Bilgisayarda Android Oyun Nasıl Oynanır?

Android Uygulamalarını PC’de Çalıştırabilir miyim? Evet, bir android emülatörü kullanarak Apk’ı Windows’da çalıştırabilirsiniz. Bu makalede, Pc’de Android uygulamaları nasıl yükleneceğini tartışacağız.

Android uygulamalarını Windows PC’de ve ayrıca MAC’de kullanmak için en iyi çözüm NoxApp Player’dır . Farklı Android tabletlerin işletim sistemini taklit etmenize olanak tanıyarak, işletim sisteminizin bütünlüğünü tehdit etmeden güvenli bir ortamda farklı uygulamaları denemenizi sağlar.

Android Uygulamalarını Windows 10, 8 ve MAC’de çalıştırın

Herhangi bir Android uygulamasını evdeyken, akıllı telefonunuzda veya tabletinizde değil, evinizdeki Windows / Mac PC’nizde mi kullanmak istiyorsunuz? Ve en önemlisi, yazılımın masaüstü sürümünü bu amaçla kurmak istemiyor musunuz? O halde NoxApp oynatıcı projeniz için iyi bir seçim olacaktır. Ücretsiz program, Windows 10, 8 ve 7 ve  MacOS işletim sistemlerinde çalışabilmektedir. Kurulum sırasında cep telefonu veya tablet modunu seçebilir ve bilgisayara kolayca ve rahatça yüklenebilir.

Fotoğraf düzenleme uygulamalarını kullanmak ve görüntüleri düzenlemek istiyorsanız , NoxApp oynatıcı dizüstü bilgisayarınızın web kamerasını kamera olarak kullanmayı da destekler.

Android Sürümü: 4.4.2
Lisans: Ücretsiz
İşletim sistemi: Windows ve MAC
Dil: İngilizce

Hemen İndir

Google Play Store uygulamaları veya APK dosyaları, NoxApp oynatıcı her ikisini de kolaylıkla çalıştırabilmektedir. Bilgisayarınızdaki oynatıcıda tek bir apk dosyasını paylaşmak için, onu masaüstü bilgisayarınızdan oynatıcı penceresine sürüklemeniz yeterlidir. Sonra her şey emülatör tarafından yapılır: Dosyayı bir uygulama olarak tanır, bağımsız olarak yükler ve ana sayfada karşılık gelen bir simge oluşturur. Windows’ta bunu her zamanki gibi farenizle çift tıklarsanız, program hemen başlar.

PC’de Android Uygulamaları nasıl kullanılır

Windows veya Mac PC’de Android uygulamaları oynatmak için Noxplayer’in nasıl kullanılacağını görelim.

Takip edilecek adımlar:

  • Ücretsiz NOXplayer resmi siteden indirin (yukarıda verilen bağlantı).
  • Programı indirmeyi tamamladığınızda, şimdi onu bilgisayarınıza kurma zamanı.
  • Daha önce indirdiğimiz kuruluma çift tıklayın.
  • Arayüzde gösterilen seçenekleri takip edin ve istediğiniz gibi ayarlayın.

Hepsi bu, Artık NOXplayer masaüstünüzden başlatabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir