Kapat

PUBG Mobile’de Ücretsiz Skin Nasıl Alınır?

PUBG Mobile'de Ücretsiz Skin Nasıl Alınır?

Geliştiriciler, düzenli olarak yeni güncellemeler yayınlayarak oyuncuları oyuna bağlamaya çalışıyorlar ve bu da oyuna yeni görevler ve yenilikler getiriyor. Bu yüzden PUBG Mobile’de ücretsiz Skin bizleri sevindiren bir ödül olmuş oluyor. Bir önceki yazıda PUBG Mobile’de Ücretsiz UC Nasıl Alınır? hakkında yazı paylaşmıştık.

Bu yazıda ise PUBG Mobile’de Ücretsiz Skin Nasıl Alınır? konusunu tartışacağız. Derileri kullanarak sırt çantalarımızı, silahımızı ve karakterimizin kıyafetini özelleştirebiliriz. PUBG, her güncellemede yeni kaplama koleksiyonu getiriyor ve şu anda giyilebilecek 1000’den fazla kapla oyunda yer alıyor. Bu yazıda PUBG Mobile ve PUBG PC’de ücretsiz skinleri nasıl alabileceğimizi göreceğiz.

PUBG Mobile, IOS ve Pc’de Ücretsiz Skin Nasıl Alınır?

Geçiş satın al (Ücretli)

Elite Pass veya Royal Pass satın almak PUBG & PUBG Mobile silah derilerini ücretsiz olarak almak için en basit yöntem olabilir. Mevsimsel görevler sonucunda UC ödülleri verilir. Elbette, bir pass almak için para harcamalısınız. Görevlerle bir sonraki Pass’ı almak için bile yeterince UC oluşturabilirsiniz.

Ücretsiz UC alın ve derileri satın almak için kullanın (Ücretsiz)

UC satın almak gerçek para harcamadan mümkün değildir. Fakat size UC satın almak için kullanabileceğiniz para kazanmanın kolay bir yolu olduğunu söylesek inanır mısınız?

Android için Para kazanma uygulamaları bugünlerde Play Store’da çokça karşımıza çıkıyor. Ancak, belirli anketleri tamamlama karşılığında kullanıcıya para kazandıran uygulama olan Google Opinion Rewards aralarında en iyisi ve en güveniliridir. 2017 yılında piyasaya sürülen ve Google tarafından tasarlanan uygulama, ihtiyaç doğrultusunda para kazanmak için çok güvenli bir seçenektir. Yani bu uygulama ile para kazanıp UC satın alabilirsiniz.

Bunu yaptıktan sonra, Royal Pass of Elite Pass’ı satın alabilir ve PUBG Mobile için ücretsiz silah kaplamaları elde etmek için 1. yöntemimizi takip edebilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.paidtasks

Kasa açma ve Tamamlama Görevleri

Bu yöntem çok zaman alabilir. Oyunun verdiği günlük başarı görevlerini tamamlamak gerekiyor, ancak bunu yapmak sadece PUBG için bedava silah derileri verecektir. Bahsedilen başarıları ve zorlukları tamamlamak, rastgele silah derileri kazanmanızı sağlayacaktır. Ayrıca PUBG cilt kodlarını veya ücretsiz bir cilt çantasını ücretsiz olarak alabilirsiniz.

!Bazı PUBG Dolandırıcılığı Siteleri!

  • Pubg.4all.cool
  • Pubgmobile.fun

Yukarıda bahsettiğimiz bu gibi sitelere itibar etmeyiniz. Ücretsiz Pubg UC, Kasa, Skin vs. veren hiçbir site yoktur. Mevcut olanlar ise bilgilerinizi çalmak isteyen dolandırıcılardır. PUBG Mobile’de Ücretsiz Skin Nasıl Alınır? yazımızın sonuna geldik.

Artık PUBG & PUBG Mobile’da ücretsiz derileri kazanmanın yollarının olduğunu bildiğinize göre, bu bilginin boşa gitmesine izin vermemelisiniz! Daha önce bahsedilen yöntemlerden herhangi birini denemekten çekinmeyin ve yorum bölümünde bize deneyiminizden bahsedin. İyi oyunlar!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir