Kapat

En İyi ve Seçkin Oyunlar Listesi

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/gXHgvlHN0sI" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Oyunundan sıkılıp başka oyun arayanlar, oynayacak oyun bulamayanlar ve oyun arayanlar, MÜJDE! İşte bu yazıda sizin için severek oynayacağınız oyunlar derledik. Buyrun, isterseniz bir göz atalım;

1-ROBLOX

Oyun içinde oyun ifadesini hiç duydunuz mu? İşte bu oyun öyle bir oyun ve dünyada eş benzeri yok diyebiliriz. Oyunda Developer’ların yaptığı oyunları oynuyorsunuz. Maden kazma simulasyonundan tutun da roleplay oyunlarına kadar var. Çok fazla teknik konulara giriş yapmayalım. Sadece içindeki oyunlar ROBLOX’un değildir. ROBLOX bir topluluktur. Oyunu Google Playstore , Appstore ve bilgisayarlar için mevcut.

https://apps.apple.com/us/app/roblox/id431946152

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.roblox.client&hl=en_US

www.roblox.com

2-MİNECRAFT

Şimdi size anlatacağım oyunun crack, premium ve demo sürümü mevcut. Oyun genel olarak 3 boyutlu bir dünyada serbest gezebileceğiniz eşya üretebileceğiniz ,maden kazabileceğiniz , yaratıklarla savaşabileceğiniz , PVP yapabileceğiniz bir dünya. Hatta ve hatta oyunculara veya serverlara bağlayıp minigame veya çok oyunculu olarak oyunu oynayabilirsiniz. Oyunun crack ve normal linkini paylaşmayacağım isterseniz internetten detaylı bulabilirsiniz.

3-SLİME RANCHER

Oyun normal güneş sisteminden çok çok uzakta geçiyor. Oyun Başladığınız gezegendeki canlı ve narin slimelarla bir çiftlik kurmaktan geçmekte. Oyunda tarla slime tutucu yiyecek ve eşya tutucu gibi birçok şey yapabilirsiniz. Oyunun sitesinde detaylı alma yolları mevcuttur.

www.slimerancher.com

Eğer bu yazımızı beğenirseniz lütfen yorumlarda belirtin. Daha kapsamlı ve detaylı sürümü gelecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir