Kapat

Android İçin En İyi Ücretsiz Futbol Oyunları

Android Ücretsiz Futbol Oyunları

Mobil teknolojisi tüm hızıyla gelişmeye devam ederken, futbol oyunları da Mobil platformlar için gelişmeye devam ediyor. Bu yazımızda dünyada en popüler olan spor dalı Futbol için Ücretsiz Android futbol oyunları listesini hazırladık. Android Ücretsiz futbol oyunları 2019 yılı listemiz sizlerle;

FIFA Futbol Mobile

2016-2017 sezonu için EA yeni mobil FIFA oyununu sıfırdan geliştirdi. Oyunu oynamamız ve diğer insanlarla etkileşime girmek için oyunu hemen indirebilirsiniz.

Kendi futbol klübübüzü yönettiğimiz oyunda, atak veya savunma oyun modlarında dünyanın her yerinden biri ile eşleşebilirsiniz. Oyunda 30’dan fazla lisanslı lig ve ~ 5.000 oyuncu bulunuyor.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ea.gp.fifamobile

Score! Hero

Score! Hero’da kendi avatarını yarat ve kariyerin için oyna, küçük bir takımdan başla ve ulusunun renklerini savunmak ve dünyanın en iyi kulüplerinde önemli hedefleri almak için ününü oluştur.

Oyun o kadar güzel ki! Google Play Store’da 4.7 yıldız bulunmaktadır. Yeni seviyelerin kilidini açmak veya karakteriniz için ekipman satın almak için kullanabileceğiniz yıldızlar kazanırsınız.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.firsttouchgames.story

Soccer Stars

Miniclip.com tarafından geliştirilen basit ama etkili oyun, ünlü 8 ball pool oyunu geliştiren şirkete ait. Rakibimizden önce iki gol atma hedefi ile diğer oyunculara karşı çevrimiçi oynayabiliriz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.miniclip.soccerstars

Top Eleven 2019 – Futbol Menajeri

Oyunu bir yönetici olarak yani menajer olarak oynamayı seviyorsanız , Top Eleven sizin için ideal bir oyundur. Kendi kulübünüzü oluşturun ve yönetin ve küresel liglerde dünya çapındaki insanlara karşı yarışın. Oyunda serbest piyasadaki oyuncuları alıp satabilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=eu.nordeus.topeleven.android

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir