Kapat

Yoji Shinkawa’nın El Çizimi Sanat Eseri Yarışma İle Oyunculara Sunulacak

Bu ay Japonya ve tüm dünyada 5 Mart 2019’da başlayacak olan yeni Canlı PlayStation oyununun lansmanı büyük bir heyecanla bekleniyor.

Tecrübeli geliştiriciler, Toshifumi Nabeshima, KOJIMA PRODUCTIONS’tan Yoji Shinkawa ve Takayuki Yanase, Left Alive’in karanlık ve cesur dünyasını oluşturmak için güçlerini birleştirdiler.

Left Alive, 2127’de savaşın parçaladığı Novo Slava’da geçen yıkıcı işgal sırasında yıkılan işgalci sırasındaki üç farklı kahraman perspektifinden insan yaşamını sürdürme öyküsünü anlatıyor. Oyunda ilerledikçe, her birinin umutsuz sonuçları olan cesur kararlar gerektiren birçok hikaye yolunu deneyeimleyin.

Oyun tarzını seç: çılgınca silahlı savaşlara katıl ya da düşmanlarını gizlice ve zekân ile alt üst et. Savaşın acımasızlığıyla yıkılan yıkılmış bir şehri keşfederken, hayatta kalmak için tuzaklar kurun, toplayın ve sarf malzemeleri hazırlayın. Savaşın arkasındaki hikayenin tamamını üç farklı karakterin gözüyle açığa çıkarın: Oyunda ilerledikçe, her biri umutsuz sonuçlarla cesur kararlar gerektiren birçok hikaye yolu deneyimleyin.

Ünlü sanatçı ve LEFT ALIVE için karakter tasarımcısı oyunun ana karakterlerini gösteriyor. Square Enix Estore’da oyunun ön saflarında yer alan taraftarlar bu eşsiz elle çizilmiş ve imzalanmış sanat eserini kazanmak için yarışa girecekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir