Kapat

Türk Telekom Ramazan Bedava İnternet Kampanyası 2019

Türk Telekom Ramazan Bedava İnternet Kampanyası 2019

Türk Telekom’dan tüm kullanıcılarına Ramazan ayı için bedava internet paketi hediyesi. Türk Telekom bedava internet paketi nasıl yapılır? Türk Telekom ücretsiz Ramazan kampanyaları nelerdir?

Türk Telekom Ramazan Sahur Kampanyasından hemen faydalanın.

Türk Telekom müşterilerine özel ramazan için bedava internet kampanyası başlattı. Türk Telekom Mayıs 2019 için ücretsiz internet nasıl alınır? Türk telekom Ramazan ücretsiz internetkaç GB? Türk Telekom kullanıcılarına, Ramazan ayında kullanabilecekleri GB’ları dağıtmaya başladı. Türk Telekom’un Ramazan için bedava internet kampanyası neler içeriyor?

TÜRK TELEKOM RAMAZAN BEDAVA İNTERNET 2019

Türk Telekom Ramazan boyunca bedava internet yani GB dağıtacak. Türk Telekom kullanıcıları Ramazan’da ücretsiz interneti nasıl alacaklarını dört gözle bekliyorlar. Bedava internete sahip olmak için yapmanız gereken adımlar şunlardır.

  • Türk Telekom Mobil uygulamasını iPhone’da App Store ve Android cihazlarda Play Store üzerinden indirmek.
  • Telefonunuz ile mesaj yoluyla alacağınız şifre ile Türk Telekom mobil uygulamasına giriş yapmak.

İnternet paketi kısmından Türk Telekom Ramazan ayında 2019 bedava internet kamanyasıyla ilgili detayları görebilirsiniz.

Turk Telekom 2019 Ramazan Sahur kampanyası için Sahur dönemi boyunca 10GB internet ve Türk Telekom mobil hatlarla 1000 dakika hediye kampanyasını linkten bulabilirsiniz. 2019 Mayıs ayı için Bedava internet kampanyalarına hemen sahip olabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir