Kapat

TextNow İle Sanal Telefon Numarası Nasıl Alınır?

Bugünkü yazımızda daha önce paylaştığımız Sanal telefon numarası alma rehber makalemize ek olarak, kesin bir yol izleyebileceğiniz bir uygulamayı tanıtıyoruz.

Bu uygulamamızın ismi TextNow. Diğer yazımızı da okuduğunuzu ve uygulamayı cihazınıza kurduğunuzu varsayarak +1 Whatsapp için Amerikan numarası alma rehberimizin ikincisiyle devam ediyoruz. İlgili Sanal telefon numarası yazımızı okumadıysanız hemen tıklayın.

İlgili Haber

Peki nedir bu sanal numara?

Sanal numaralar gerçek telefon santrallerinden bağımsız, çevrimiçi çalışan bir telefon numara altyapısıdır. Çevrimiçi olması bu numaraların, internetsiz bir ortamda çalışamayacağı anlamına gelmektedir. Tabi amacınız gerçek telefon aramalarından ziyade, Whatsapp’ı kullanmak ise sanal numara alma uygulamamız tam size göre.

1.Adım:

Uygulamamızın ismi Textnow’dur. Uygulamayı Google’da TextNow Apk indir ismiyle aratıp indirebilir ve cihazınıza kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

2.Adım

Uygulamayı açınız. Sign Up yazan yerden sisteme üye olmamız gerekiyor. Alt kısıma E-posta ve şifre yazıp üye olabilir veya Facebook ile giriş yaparak üyelik işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

3.Adım

Enter Your Area Code yazan yere, numaranın bölge kodunu girmemiz gerekiyor. Ben “816” sayısını girdim ve çalıştı. Sizde bunu yazabilirsiniz.

4.Adım

Gelen ekrandan dilediğiniz numarayı seçebilirsiniz.

5. Adım

Numaranız hazır. Artık Whatsapp kurulum ekranından size verilen numarayı yazarak kaydolmak. Kurulum sırasında mesaj ile kod alma desteklenmediği için Beni ara komutunu kullanabilirsiniz.

“TextNow İle Sanal Telefon Numarası Nasıl Alınır?” üzerine 1 yorum

  1. 61of says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir