Kapat

Pes 2019’da Türkiye Ligi Yer Alacak !

Konami, önümüzdeki PES 2019 unvanının Türkiye’nin Süper Ligine ilk kez katılacağını duyurdu .

KONAMI, dünya futbolunun en büyük yarışmalarını popüler futbol simülasyonuna katmaya çalışmıştır. Süper Lig, Pro Evolution Soccer imzası PES 2019’un en son üyesi olarak onaylanan sekizinci yeni uçuş bölümü olmuştur . Yeni anlaşma KONAMI’nin 18 yarışan tüm kulüpleri ve Süper Lig ile ilgili tüm ikonografiyi kullanmasını sağlayacak. Tüm kulüpler, lansman sonrası veri paketi sürümleri aracılığıyla doğru kitlerinde temsil edilecek ve tüm istatistiklerin ve takımların haftalık olarak güncellenmesini sağlayacaktır.

1959 yılında kurulan Süper Lig, Galatasaray A.Ş., Fenerbahçe A.Ş., Beşiktaş A.Ş. ve Trabzonspor A.Ş. Süper Lig dünyadaki en rekabetçi liglerden biri olarak görülüyor; tutkulu taraftarları ve her hafta sıcak-çekişmeli maçları sergileyen kulak bölme maç günleriyle. Kurulduğu günden bu yana sadece beş takım ligin sahibi oldu ve önümüzdeki sezon son derece rekabetçi olacak.

Türkiye’nin en iyi uçuşunun eklenmesini kutlamak için KONAMI, aynı zamanda Türkiye orta saha oyuncusu Hakan Çalhanoğlu’nu yerel bir Büyükelçi olarak da güvence altına aldı. Uluslararası bir Türk olan ve İtalya’da ticaretini yürüten Çalhanoğlu, 192 lig maçında 51 gol attı. Türkiye tarafından 33 kez kapanan, sekiz gol atan oyuncu, ülkenin en büyük umutlarından biri olarak görülüyor. Orta saha oyuncusu yerel promosyonlar için kullanılacak ve özel olarak oluşturulmuş bir Türk paketi üzerinde PES 2019 küresel kapak yıldızı Phillipe Coutinho ile birlikte görünecek .

“Türk futbolu, en fantastik destekle kutsanıyor ve uzun yıllar boyunca bu dinamik ligin PES serisine eklenmesi ve o anın nihayet geldiğini talep ettik.” Diyor Jonas Lygaard, Marka ve İş Geliştirme Direktörü Konami Digital Entertainment BV’de “Süper Lig’i PES 2019’a dahil olmak için güvenceye almaktan memnunuz ve her oyundan parlayan tutku ve becerinin mükemmel bir şekilde yeniden yaratılmasını sağlayacağız. 18 takımın tamamı gerçekleşecek ve önümüzdeki aylarda çabalarımızı göstermeyi sabırsızlıkla bekliyoruz ”dedi.

Hakan Çalhanoğlu, “PES serisi yetenek ve kontrolüyle tanınıyor, bu yüzden modern oyunun böyle güzel bir simülasyonunu yapmaktan dolayı çok mutluyum” dedi. “Türk futbolu heyecanlı ve yetenekli, bu yüzden KONAMI’nin yetenekli takımlarını evdeki herkes için hayata geçirmeyi sabırsızlıkla bekliyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir