Kapat

Payitaht Abdülhamid 96.bölüm Detaylı Özet

Payitaht Abdülhamid dizisi yeni bölüm detaylı özet oku. Payitaht Abdülhamid 96.bölümde neler olacak? Payitaht Abdülhamid son bölümünde neler oldu? Payitaht Abdülhamid 96. bölüm 15 Kasım Cuma günü TRT 1’de yayınlanacak.

Payitaht Abdülhamid 96.bölüm Detaylı Özet

15 Kasım Cuma günü yayınlanacak olan Payitaht Abdülhamid dizisinde bizleri neler bekliyor? Payitaht Abdülhamid Yeni bölümde neler olacak? Payitaht Abdülhamid detaylı özet oku.

Abdülhamid, cihan harbinin geldiğini anlar, ve hücumlarını ona göre tasarlamaya başlar. Payitaht’ta açılan silah fuarında Osmanlı Devletinin büyük ölçüde silah satın alacağı ilan edilir. Bu vaziyet Osmanlı’yı işgal etme hayali kuran Zalman’ın hiç işine gelmez. Hem Abdülhamid’in hapsettiği Zülüflü’yü kurtarmak, hem de Osmanlı’nın silah alımını durdurmak için acımasız bir kumpas kurar.

Abdülhamid de karşısındaki düşmanın kim olduğunu bilmek için Zülüflü ile beraber bir nizam yapar. Zülüflü’nün Abdülhamid’e verdiği yanıt ise kafaları karıştırır. Halil Halid Abdülhamid’in istediği gibi abisi Ziya Sami’yle işbirliği yapmış, kral Ferdinand’ın karşısına çıkmayı muvaffak olur. Ama şimdi ona güvenirliğini kanıtlamak zorundadır.

Ferdinand Halil Halid’e şimdiye kadar aldığı en zorlu görevi verir. Gülcemal’in Bidar’ın vefatı ile alakalı yineleyen kabuslarında gördüğü bayan, Payitaht’a henüz gelen Madam Blavatsky’dir… Blavatsky’nin Payitaht’a gelmesinin altında yatan gizli amaç, Ahit Sandığı’nı bulmaktır.

Bu süre zarfında Bidar ve Naime, misyonerliğin ardındaki gerçek ismin sahibini bulurlar. Cemile Sultan, kendisine gelen pusula ile kocasının hayatta olmasından şüphelenip olayın peşine düşer. İpuçları onu Payitaht’ta ki bir eve sürükler. Blavatsky’nin davetiyle gittiği cemiyette Bidar’ı bekleyen en büyük tehlike nedir? Halil Halid aldığı zor görevi yerine getirebilecek mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir