Kapat

Nike Ve Sony İşbirliğiyle Playstation Temalı Ayakkabı Üretildi

PlayStation ya da Nike’i seviyor musunuz? Güzel ,basketbol severler belki sevmiyordur ama artık seveceklerini düşünüyoruz çünkü 2 şirket birlikte basketbol ayakkabısı üretti.

Oklahoma City Thunder oyuncusu George Paul, Nike ve Sony ile PG-2 “PlayStation” spor ayakkabılarını üretti ve bu ayakkabı şimdiye kadar tasarlanan en modern, en son teknolojiye sahip spor ayakkabı. Paul’un tasarlattığı ilk spor ayakkabısı olan Tony Hardman’ın tasarladığı PG-2 modeli (halihazırda satışta değil) PlayStation 4 ve DualShock 4 kumandasından esinlenildi.

Paul, kendisini “NBA’deki en büyük oyunculardan biri” olarak gördüğü için PlayStation temalı bir spor ayakkabı giymek istediğini ve her yıl Noel’de çocukken aldığı PS2’yi oynadığını söyledi.O PlayStation’ı gerçekten çok sevdiğini ve sevdiğini göstermek için böyle bir şey yaptığını da belirtti.

Ayakkabının ana maddesi deri ve PlayStation renkli ayakkabının iplik deliklerine kabartmalı kontrol düğmeleri (daire, X, kare, üçgen) gibi unsurlar yerleştirildi.

Her ayakkabının topuk kısmında, bastığınızda yanan bir logo (biri George Paul ve biri PlayStation için) bulunuyor. Sony, “konsolu açtığınızda olduğu gibi mavi rengi aydınlatıyor ve titreşiyor” diyor. En güzel tarafı bu ışıkların şarj edilmesi gerekmiyor ama tabiki pil gücüyle çalışıyor ve yaklaşık 150 saatlik bir ömrü var. Bize göre gayet güzel.

Spor ayakkabılarının arkasında,PlayStation 4 sahipleri için, kullanabilsinler diye özel bir Paul George Teması için bir barkod var. Bu barkodu okutarak PS4 için Paul George Temasını kullanabilirler.Bu ekibimize göre ,PS/Nike severler için harika bir işbirliği.

Aslında basketbol ayakkabıları genellikle tasarım bakımından oldukça tartışmalı, ancak şu ana kadar çoğu insan bu ayakkabının siparişini vermiş gibi görünüyor.

::Siz bu ayakkabıyı alır mıydınız Almayı düşünüyor musunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir