Kapat

Gta 4 Sistem Gereksinimleri Nedir?

gta 4 sistem gereksinimleri

Gta 4 Sistem Gereksinimleri Nedir?

Gta oyunu günümüze kadar en sevilen oyunlar arasında yerini almaktadır. Bunca zaman hala oynan Gta 4 çok sevilen bir oyun. Peki Gta 4 sistem gereksinimleri nedir? Gta nedir?

Gta 4 kaç gb? Gta 4 pc kaldırır mı? gibi soruları da soruyorsanız bu yazı tam size göre. O zaman hemen inceleyelim.

Gta 4 Nedir? Oyunun Amacı

Grand Theft Auto oyunlarından biri olan Gta 4 günümüze kadar gelmiş, eğlenceli bir oyundur. Ayrıca Gta 4’ün ana fikrinin farklı ve muhteşem olması, oyunun devamlı olmasını da beraberinde getirdi. Gta 4 oyunu 2008 tarihinde tek ve çoklu oyunculu olmak üzere iki modlu piyasaya çıkmıştır. Gta 4 oyunu, macera ve aksiyon oyunudur. Gta 4’den sonra ise grafiklerinin daha kaliteli olmasıyla öne çıkan Gta 5 dikkat çekmiştir.

Gta 4 Sistem Gereksinimleri

Gta 4 sistem gereksinimlerini merak ediyorsanız ve pc’nizin kaldırıp kaldırmayacağını merak ediyorsanız aşağıdaki bilgiler tam size göre. Muhteşem aksiyon oyunu Gta 4

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows XP SP3 veya Vista SP1
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo 1,8 GHz, AMD Athlon X2 64 2,4 GHz
  • Depolama Alanı: 18 GB
  • Bellek: 1,5 GB RAM
  • Ekran Kartı: 256 MB Nvidia 7900, ATI X1900

Gta 4 Kaç GB yer kaplar?

Gta 4 boyutu ne kadar? Pc’de Gta 4 kaç gb yer kaplar? Gta 5′ göre biraz daha hafif olan bu oyun için 18 Gb depolama alanı yeterli olmaktadır. Yani 18 Gb’lık bir yer kaplayacaktır.  Gta 4 Sistem gereksinimleri nelerdir? Gta 4 ne kadar yer kaplar? gibi soruları cevapladık. Aklınıza takılanları yorumda belirtebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir