Kapat

En İyi Hikaye Odaklı Oyunlar

Oyun camiasına yeni başlayacaksanız yada hikaye odaklı oyunlara merak sardıysanız gelin kaliteli bir kaç oyun inceleyelim. Zevk alacağınız garantili. Hepsi bizzat denenmiştir 😉

1)Skyrim

skyrim ile ilgili görsel sonucu

Yakın zamanda Türkçe yamasında çıkmış olan Skyrim en beğendiğim rol yapma oyunlarından biri. Ayrıca güzel bir yanıda var sonu yok! Oynarken sıkılmayacağınız türde ki oyunlardan biri. Orta çağda geçen bir macera. Ne olmak istediğiniz sizin elinizde. Önünüzde bir sürü seçenek var.

Şimdiden iyi eğlenceler…

2)Resident Evil Serisi

resident evil oyunu ile ilgili görsel sonucu

Film serisini beğenenler oyun serisini de beğeneceklerdir muhtemelen. Acayip güzel bir oyun. Oyunlardan etkilenen biriyseniz tek başınıza oynamayın. Tabi yanınıza alacağınız kişide sizi korkutacak türde olmasın. Sonuçlarına katlanırsınız söylemedi demeyin. Oyun insanı geren türden. Özellikle de son serisi. Grafikler çıkan her oyunda biraz daha güzelleşiyor.

Gerilim sevenler buyurun size en güzelinden bir örnek olmuş oldu.

 

3)Wolfenstein 1-2

wolfenstein ile ilgili görsel sonucu

Küçüklüğümde tüm ailemin oynadığı oyunlardan biriydi. Bazılarının aklında “Bol Nazili oyun” diye de kalmış  olabilir. Oynarken zevk aldığım oyunlar listesinde ilk beşe girebilecek türde bir oyun. Görevlerinden tutun grafiklerine kadar muhteşem bir oyun.,

Single Player oyunlara başlayacak olanlar garanti oynasınlar derim.

2017 de ikinci serisi de çıktı.

4)Grand Theft Auto

Grand Theft Auto V ile ilgili görsel sonucu

Ve en çok bilinen single player oyunlarından biri. Herkesin çok beğendiği ancak benim çok haz almadığım bir oyun. Oynadığıma pişman mıyım? Kesinlikle hayır! Oynayacaklara da tavsiyem olur ama bir çok oyuna göre size çok klasik gelebilir söylemeden geçmeyeyim. Günlük hayattan uzak oyunlar arıyorsanız sanırım GTA pek size göre değil.

5)Outlast

outlast ile ilgili görsel sonucu

İşte benim favori korku oyunum. Sonuna kadar oynayın derim. Korkuyorsanız bile önce oynayanlardan videolarını izleyin sonra oyuna başlayın. Yok öyle keyifli olmaz diyorsanız sakın tutup gece oynamayın yada yalnız falan. Ben o hataya düştüm siz düşmeyin.

Oyunla ilgili çok bir spoiler vermeyeyim. Bazılarına saçma gelebilir. Yani şimdi seviyorum diye yalan söylemeyim saçma kısımları var. Yok değil. Ama oyunlarda asıl amaç zevk almak değil midir sonuçta?

Hadi şimdiden iyi korkular:)

6)Call Of Duty

Call of Duty 4: Modern Warfare ile ilgili görsel sonucu

Ve meşhur oyun serilerinden biri. Savaşlarla falan ilgileniyorsanız bu oyun tam size göre. Gerçekçilikte,hikayede, grafikte başarılı oyun serilerinden biri. Oyun hakkında yapılacak fazla bir yorum yok aslında. Oynamazsanız single player oyunlarla aranızda biraz mesafe olur.

Bu günlük single player oyun önerilerimiz bu kadar. Her zevke uygun birer oyun önerdik. Umarım oynarken zevk alırsınız.

 

“En İyi Hikaye Odaklı Oyunlar” üzerine 2 yorum

  1. Engin SUNAL says:
    • gozde ozdemir says:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir