Kapat

Clash of Clans Gibi Oyunlar Listesi

Clash of Clans Gibi Oyunlar Listesi

Clash of Clans gerçek zamanlı en iyi strateji oyundur. 100M’den fazla aktif kullanıcısı olan bu oyun, mobil oyun sektöründe büyük bir devrim başlattı.

Clash of Clans oyunu, imparatorluk çağını sosyal bir oyun haline getiriyor. Oyunda Köyünüzü kurabilir, bir klana katılabilir ve klan onuru için savaşırsınız. SUPERCELL ( Bu oyunun geliştiricisi) yeniliklerle beraber kendini gösteriyor.

Clash of Clans gibi oyunlar listemizde yepyeni oyunlar mevcut.

Castle Clash

Bu oyun Clash of Clans’ın birçok öğesini taklit ediyor ve 50 M’in üzerinde kurulum mevcut. Oyunda Temel olarak Clash of Clans arasında aynı amaçlar bulunuyor.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.igg.castleclash

Jungle Heat: Weapon of Revenge

Jungle Heat, My.com tarafından geliştirilen bir RTS oyunudur. Orman ortamında geçen bu oyun, Clash of Clans’a çok benziyor. Bu oyundaki en sağlam nokta, Facebook’ta da mevcut olduğu gibi, telefonunuzda veya bilgisayarınızda oynayabilmenizdir.

Siegefall

Gameloft bu savaştan haklı çıkamadı, mobil oyun kralı bu pazarda rekabet edebilmek için Siegefall’ı geliştirdi. Siegefall, Clash of Clans’ın tüm gereklerini yerine getiriyor ve oyunlara kart kullanımını ekliyor. Bu kartlar büyü, güç, ilahi ve hatta bir ejderhayı çağırmak için çok önemlidir!

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gameloft.android.ANMP.GloftTHHM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir