Kapat

Boneworks 1.4 güncellemesi yolda! Yeni silahlar, haritalar ve geliştirmeler

9 Nisan 2020’de mükemmel sanal gerçeklik macera oyunu Boneworks’e yeni bir güncelleme gelecek. Bununla birlikte, yeni silah iyileştirmeleri ve hata düzeltmelerinin yanı sıra yeni silah sandbox haritaları ve fiziksel ayarlar da güncellemede yer alacak.

Güncelleme haberi Boneworks kurucusu Brandon Laatsch tarafından resmi Twitter hesabı aracılığıyla duyuruldu. Boneworks, oyuncuların tehlikeli fizik sahneleri ve gizemli mimaride savaşmak için bulunan fizik silahlarını, araçlarını ve nesnelerini kullanmalarına izin veren bir “Deneysel Fizik VR Macera Oyunu” dur.

Boneworks özellikleri şunlardır;

Gelişmiş Fizik: Tamamen tutarlı evrensel kurallar için tasarlanan gelişmiş fizik mekaniği, oyuncuları istediğiniz gibi sanal dünyayla güvenle ve yaratıcı bir şekilde etkileşimde bulunmaya teşvik eder.
Savaş: Dövüşe, oyun evreninin fiziksel kurallarına uymayı düşünebileceğiniz çeşitli şekillerde yaklaşın. Yakın dövüş silahları, ateşli silahlar, fizik tuzakları, ortamlar, düşman varlıklarıyla mücadelede size yardımcı olmak için kullanılabilir.
Silahlar: Boneworks, oyunculara fizik tabanlı çok sayıda silah sağlar; silahlar, kılıçlar, baltalar, mızraklar, çekiçler, deneysel enerji silahları, saçma gizem araçları ve anormal fizik silahları.
Etkileşim: Hiper gerçekçi VR nesnesi ve çevre etkileşimi.
Hikaye: Oyunun gizemli anlatımını oynayın ve Monogon Industries’in yapay zeka işletim sisteminin derin iç işleyişini keşfedin; Mit işletim sistemi.
Karakter Gövdeleri: Sıfırdan inşa edilmiş tam IK gövde sistemleri gerçekçi görünümlü bir vücut mevcudiyeti sağlar ve oyun alanındaki fiziksel etkileşime maksimum düzeyde dalmaya izin verir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir