Kapat

Android için En İyi Kamera Uygulaması 2019

Android için En İyi Kamera Uygulamaları 2019
95% Ortalama Puan

En İyisi Candy Camera

En iyi Android Kamera uygulaması Candy Camera olarak belirlendi.

Görüntü Kalitesi
%90
Filtre Çeşitliliği
%100
Eğlenceli Özellikler
%100
Özellikler
%90

Android için En İyi Kamera Uygulamaları 2019

En iyi Android kamera uygulaması hangisidir ve en iyi yapan özelliği nedir? Sizler için en iyi kamera uygulamalarını test ettik. Android telefonlar için en iyi kamera uygulaması nedir?

Görüntülerin kalitesi, fotoğrafı çektiğimiz uygulamaya göre değişiklik göstermektedir. Bazı durumlarda sadece kamera için bir uygulama yüklemek daha iyi sonuçlar elde etmemize imkan sağlar. Eğer telefonunuzun kamerası tatmin edici değilse, bu tür uygulamalardan birini kullanmanızı tavsiye ederiz.

Birçok akıllı telefon çok iyi fotoğraf uygulamaları ile donatılmıştır. Ancak, alternatif kamera uygulamaları yeni fonksiyonlara ve ayar seçeneklerine sahiptir. İşte 2019 yılı için Android akıllı telefonlar ve tabletler için en başarılı kamera uygulaması.

En iyi Kamera Uygulamaları

Open Camera

Open Camera ücretsiz kamera uygulaması açık kaynaklı kamera uygulamasıdır. Basit bir kullanıcı arayüzü bulunuyor. Bazı genel bilgilerin yanı sıra, cihaz hafızasının ne kadar kaldığını; fotoğraflar ve videolar arasında geçiş yapmak için sanal tetikleyiciler gibi özellikleri bulunuyor.

https://play.google.com/store/apps/details?id=net.sourceforge.opencamera

Cameringo Lite

Bu listedeki en havalı kamera uygulamasının bu olduğunu söylemek yanlış olmaz; Panoramik, DSLR kontrolleri ve HDR opsiyonu gibi profesyonel özelliklere sahip, güzel enstantane tonu haritalama filtreleri oluşturmak için kendi şık ve basit kullanıcı arayüzüne sahiptir. Bu uygulama isteğinize göre ayarlayabileceğiniz 250+ filtre ile donatılmıştır. Şaşırtıcı fotoğraflar çekmek için güzel bir uygulama.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.perracolabs.cpd

Candy Camera

Candy Camera müthiş selfieler çekmek için en başarılı kamera uygulamasıdır. Bu uygulama fotoğraf çekerken bir filtre seçmenizi sağlar. Filtrelerin çeşitliliği neredeyse 1000’e yakındır. Ayrıca beyaz dengesini manuel olarak ayarlayabilir ve çıkartmalar ekleyebilirsiniz. Açıkçası fotoğraf düzenleme özelliği de mevcut olup, cildin dokusunu yumuşatır veya polaroid tipi bir arka plan dekorasyonu ekler. Android için en iyi selfie kamera uygulaması Candy Camera.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.joeware.android.gpulumera

Camera FV-5

Camera FV-5 profesyonel bir kamera uygulamasıdır. Dijital SLR fotoğraf makinesinin kontrollerini akıllı telefonunuzda kullanabilirsiniz. Kameranın parametreleri, yapılandırma menüsüne girmeden rahatça ayarlanabilir.

Android için en iyi kamera uygulaması olan bu uygulama bazı pratik eklemeler sağlar. Ayarları sayesine, pozlama derecelendirmeleri, gece görüşlerinde artış gibi özellikler sağlanabilir. Dosya olarak RAW türünde fotoğraf çekebilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.flavionet.android.camera.lite

Sizinde deneyimlediğiniz ve en iyi kamera uygulamaları bu dediğiniz bir uygulama var ise yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir