Kapat

Android İçin En İyi Görüntülü Konuşma Uygulamaları

Android için Ücretsiz Görüntülü Konuşma Uygulamaları Listesi: Dünya genelinde popüler hale gelmiş ücretsiz arama yapma uygulamalarını inceleyeceğiz. Bazı uygulamalar tanıdık gelebilir ancak bazılarını ilk defa duyabilirsiniz.

Android telefon ve tabletlerde görüntülü konuşma yapmak için kullanılan En İyi Ücretsiz Görüntülü Konuşma Uygulamaları listesi sizlerle.

Android İçin En İyi Görüntülü Konuşma Uygulamaları

Bu görüntülü arama uygulamaları dünyanın dört bir yanındaki insanlar tarafından kullanılıyor. Bu görüntülü konuşma uygulamalarını Google Play Store’dan ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Google Duo

Google Play’de bu uygulamayı ilk gördüğüm anda yükledim ve uygulamanın çok işlevsel ve stabil olduğunu söylemek istiyorum.

Kullanıcı Ara birimi çok basit dizayn edilmiş. Duo kullanan rehberinizdeki tüm kişilerle anlık görüntülü konuşabilirsiniz.

The app was not found in the store. 🙁

Skype

Android için en iyi görüntülü konuşma uygulaması 2019 listesinden bir tanesi de Skype. Skype, sesli görüşme ve ücretsiz görüntülü görüşme yapma uygulamasıdır.

Skype, 100 milyondan fazla indirmesi bulunan, bu sektörün lideri konumunda en iyi görüntülü konuşma uygulamasından biridir. Skype PC sürümü sayesinde, telefon, bilgisayar veya tablet; her platformdan ücretsiz sesli ve görüntülü konuşma yapabilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.skype.raider

IMO

imo, Skype uygulamasına alternatif olarak kullanılabilir çünkü imo da bir hayli kaliteli hizmet sunuyor. imo, bazı eksikleri dışında, mesajlaşma uygulaması olarak çok başarılı. Bu uygulama ile görüntülü grup sohbeti yapabilir, Anlık mesajlar gönderebilir ve VOIP çağrılar yapabilirsiniz. Bu ücretsiz görüntülü sohbet uygulamasını Google Play’den indirebilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.imo.android.imoim

Bu uygulamalar 2018 – 2019 içerisindeki en iyi Android görüntülü konuşma uygulamaları listesidir. Listede yer vermediğimiz diğer uygulamaları yorum kısmından bildirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir