Kapat

Yeni Samsung Galaxy Tab A 8 inç Duyuruldu!

Anasayfa
Uncategorized Yeni Samsung Galaxy Tab A 8 inç Duyuruldu!
Yeni Samsung Galaxy Tab A 8 inç Duyuruldu!

Yeni Samsung Galaxy Tab A 2017 8 inçlik tablet söylentileri doğrulandı.Yeni 2017 Galaxy Tab A Android 7.1 Nuga ile geliyor.

8 inçlik Samsung Galaxy Tab A, 8 inç TFT ekrana sahip ve tablet dört çekirdekli işlemci ile güçlendirilmiş ve 2GB RAM ile birlikte geliyor. Ayrıca 16GB’lık bir depolama alanı bulunmakta ve ekstra bir depolama alanına ihtiyaç duyarsanız, genişletme için bir microSD kart yuvası mevcuttur.

Yeni Samsung Galaxy Tab A, 5000 mAh batarya ile donatılmış ve Samsung, bunun WiFi veya LTE üzerinden yaklaşık 15 saatlik İnternet kullanımı sağlayacağını söylüyor. Tablet WiFi, Bluetooth 4.2, WiFi Direct, 3.5mm kulaklık girişi ve microUSB 2.0 portu ile geliyor.

Tabletin ön ve arka kamerası mevcut, cihazın ön kamerası, beş megapiksel bir kameraya sahip. Cihazın arkasında af / 1.9 açıklık, bir LED flaş, HDR Pro modu ve 1080p’de Full HD video kaydetme özelliği olan 8 megapiksel bir kamera var.

Yeni 2017 8 inç Samsung Galaxy Tab A, Vietnam‘da 285 Dolar karşılığında perakende satış yapacak. Tabletin diğer ülkelerde ne zaman piyasaya çıkacağına dair henüz bir ayrıntı yok. ABD‘ye ya da Avrupa’ya ne zaman geleceği konusunda bazı detaylar öğrenir öğrenmez, ismitekno.com size duyuracaktır. Takipte kalın.

“Yeni Samsung Galaxy Tab A 8 inç Duyuruldu!” üzerine 2 yorum

  1. Engin Sunal says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir