Kapat

Yeni LTE Apple Watch, gelecek yıl 20 milyona kadar satılabilir!

Anasayfa
Uncategorized Yeni LTE Apple Watch, gelecek yıl 20 milyona kadar satılabilir!
Yeni LTE Apple Watch, gelecek yıl 20 milyona kadar satılabilir!

Apple , Apple Watch satışlarındaki yeni gelişmeler sayesinde bu Mayıs ayındaki en büyük giyilebilir cihaz haline geldi. Şimdi uzmanlar, Watch’un 2018 yılında satış patlaması yapacağını söylüyorlar

Bir yeni rapora göre bu yılın başlarına doğru 4.5 milyon adet kadar satılması beklenmektedir ve yıl sonuna 15 milyona kadar ulaşabileceğini söylüyor. Ayrıca, upstream tedarik zincirindeki kaynaklara göre 20 milyon adet üretmesi bekleniyor.

Apple Watch’in satışlarda bir yükseliş görebilmesinin en büyük nedenlerinden biri , cihazın çalışması için bir iPhone ile eşleştirilmesi gerekmediği anlamına gelen 4G LTE hücresel bağlantısının eklenmesinin beklenmesi nedeniyle gerçekleşti .

Daha az olası olmasına rağmen, Apple Watch da büyük bir yenileme görebilir. Çoğu uzman, Apple’ın tüketicilere popüler ikinci nesil Saat’e performans yükseltmeleri ve bunun yanında yeni LTE’ye bağlı birimler sunacağını kabul ediyor. 

LTE Apple Watch‘un bir gereç haline gelmesi durumunda bir satış çılgınlığına yol açabilecek analistlere göre , bu gelişmeler ve yeni hücresel bağlantı, cihazın genel pazara daha cazip olmasını sağlıyor.

Digitimes raporuna göre, birinci nesil Saatler 2015 yılında toplam 5 milyon adet sattı. 

Ancak, Apple’ın gerçek Apple Watch satışlarını duyurmaması nedeniyle bunların hepsi bir varsayımdır , bunların hepsinin sadece tahminler olduğuna dikkat etmek önemlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir