Kapat

Yeni iPhone X’iniz İçin En İyi 7 Uygulama

Anasayfa
Uncategorized Yeni iPhone X’iniz İçin En İyi 7 Uygulama
Yeni iPhone X’iniz İçin En İyi 7 Uygulama

Sadece süslü yeni iPhone X’u çözdün mü? Belki de svelte bir iPhone SE? Ne model olursa olsun, süslü yeni telefonunuzla birlikte gitmek için bazı uygulamalara ihtiyacınız olacak. Neyse ki, sizin için yoğun işleri zaten yaptık ve başlamak için en iyi uygulamaları bir araya getirdik.

En sevdiğimiz ve en çok kullanılan uygulamaları ve yardımcı programları, her geçen gün kullandığımız teknoloji için topladık. IPhone’lar, Android telefonlar, PC’ler ve Mac’ler için diğer tekliflerimize göz atın. Bu sene de iOS ve Android için favori oyunlarımızı ve PS4, Xbox One ve Nintendo Switch için en iyi seçeneklerimizi de listeledik.

EDISON MAIL

Apple’ın e-posta uygulaması, özellikle bir Gmail kullanıcısıysanız berbat bir durum. Bunun yerine, Edison Mail’i indirin – bu şimşek hızlı, ücretsiz ve otomatik uçuş izleme, akıllı e-posta sıralama ve hızlı hareketler gibi mükemmel kullanışlı özelliklerle doludur.
App Store’da mevcut
Bu biraz belirgin ve Apple Haritalar’ın bu günlerde daha iyi hale geldiğini duydum. Ancak kaybolmam riske girmem, bu yüzden Google Haritalar’ı kullanıyorum ve muhtemelen de bunu yapmalısınız.
App Store’da mevcut
ICloud yedekleme alanından koşmak ve tüm fotoğraflarınızı kaybetmek berbat. Öyleyse neden her şeyi güvelikle oynatmayalım ve otomatik olarak tüm resimlerinizi buluta yedekleyebilen Google Fotoğraflar’ı yükleyin. Apple’ın aksine Google, istediğiniz kadar çok resim depolamanızı sağlar.
App Store’da mevcut
IOS’taki varsayılan hava durumu uygulaması normaldir. Ancak Dark Sky, dairenizi terk ettiğinizde bir şemsiyeye ihtiyaç duyarsanız ya da istemiyorsanız size kesin bir hassasiyetle bilgi verecek olan aşırı yerel hava durumu tahminleri sunarak daha uygundur.
App Store’da mevcut
Clarity Money, kendi Casey Newton’un bütçenizi takip etmek ve harcamayı planlamak için en iyi uygulama olarak önerdiği gibi, tasfiye masrafına girmediğinizden ve hatta paradan tasarruf etmeye başlamanıza yardımcı olmanıza yardımcı olabilir.
App Store’da mevcut
Beğendiği veya nefret ettiği gibi, Twitter hala insanların hayatlarının büyük bir parçası. Ancak resmi Twitter uygulaması karmaşık bir karışıklık olup, yeni yayınlar bulmak zorlaşıyor ve şirketin denediği yeni özellik için sürekli güncelleniyor veya yeniden düzenleniyor. Tweetbot, düz bir kronolojik yayın, reklam yoksa ve oldukça sessiz olmasa da Twitter’ı en azından kullanımı kolaydır güçlü sessiz araçları ile daha kolaydır.
App Store’da mevcut
Kirakira + ile yeni fotoğraflarınıza bir miktar ışıltı ekleyin, bu fotoğrafta fazladan dokunma hissi vermek için Instagram fotoğraflarınıza fazladan bir pırıltı ekleyen bir fotoğraf filtre uygulaması. Bir sosyal medya etkileyici olarak hayatınız asla aynı olmayacaktır.
App Store’da mevcut

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir