Kapat

Ücretsiz Windows 10 Yükseltmeleri 31 Aralıkta Bitiyor

Anasayfa
Uncategorized Ücretsiz Windows 10 Yükseltmeleri 31 Aralıkta Bitiyor
Ücretsiz Windows 10 Yükseltmeleri 31 Aralıkta Bitiyor

Eski Windows sisteminizi en yeni Microsoft Windows 10 işletim sistemine yükseltmeye devam eden kullanıcıların ücretsiz yükseltmeden yararlanmak için yıl sonundan önce yükseltmeyi tamamlaması gerekecek. Microsoft bu hafta Windows kullanıcılarına hatırlattı. Ücretsiz Windows 10 güncellemelerinin 31 Aralık 2017’den sonra kullanımdan kaldırılacağını bildirdi.

Yardımcı teknolojileri kullanıyorsanız, Microsoft’un bu teknolojileri kullanan kişiler için Windows 10 deneyimini iyileştirme yönündeki çabalarımızı devam ettirmesi dolayısıyla, Windows 10’a hiçbir ücret ödemeden yükseltebilirsiniz.

Windows 10 Yıldönümü Güncelleştirmesi ile Windows 10’un erişilebilirliğini iyileştirmeye yönelik birtakım adımlar attık. Daha fazla bilgi edinmek için, bu iyileştirmelerden bazılarını anlatan blogumuzu okuyun.

Yükseltmeden önce, yardımcı teknoloji sağlayıcılarınızın yazılımlarının Windows 10 ile uyumluluğu hakkında daha fazla bilgi edinmek için, lütfen yardımcı teknoloji sağlayıcılarınıza başvurun.En yeni Microsoft Windows 10 işletim sistemine geçiş neden niçin? daha ayrıntılı bilgi için resmi Microsoft web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Eski Windows işletim sisteminizi en son sürüme kolayca yükseltmenizi sağlayan bir yükseltme düğmesi de var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir