Kapat

Turkcell Ramazan Bayramı Hediyesi 2019

Turkcell Bedava İnternet Paketi

Turkcell Ramazan Bayramı hediyesi sayesinde bedava hediyeler kazanmak için 2019 Ramazan Bayramı hediyesini Turkcell tüm müşterilerine sunuyor.

Turkcell Ramazan bayramı ücretsiz internet sayesinde Ramazan ayı boyunca 2 kat bedava internet dağıttı. Ramazan Ayından sonrada gelen Ramazan Bayramı Turkcell hediyeleri sayesinde Turkcell kullanıcılarının yüzleri gülüyor.

Turkcell ücretsiz internet paketlerinde Ramazan boyunca bedava internet kampanyası kapsamında 2 katı internetin keyfini doyasıya yaşadılar. Turkcell Ramazan Bayramı hediyesi 2019 yılı için nasıl bir kampanya başlatacak merak konusu oldu.

Turkcell Ramazan hediyeleri her yıl muhteşem hediyeler ile kullanıcılarını sevindiriyor.

Ramazan bayramı bedava internet paketi nasıl yapılır öğrenmek için yazının tamamını okumanızı tavsiye ederiz.

Turkcell Ramazan Bayramı Hediyesi 2019

Turkcell Ramazan Bayramı 2019 gelmesiyle birlikte hediye olarak bedava internet, dk veya sms dağıtması bekleniyor. Önceki kampanyalara bakıldığında yapmış olduğu kampanyaları, Ramazan Bayramının 1. gününden başlayarak 3. gününe kadar bedava 5 GB internet paketi bu Ramazan Bayramında’da olacak mı? Henüz belli değil.

Ramazan bayramının henüz gelmemesi sebebiyle kampanyanın kesinleşip kesinleşmeyeceği hakkında herhangi bir bilgimiz bulunmuyor. Ancak 2019 Ramazan Bayramı bedava hediye veya internet kampanyasını öğrenir öğrenmez detayları sizlere ileteceğiz.

Turkcell Ramazan Bayramı Hediyesi Nasıl Yapılır?

Turkcell Ramazan Bayramı bedava hediye kapsamında, bedava internet kampanyası tüm bayram boyunca devam edecek.

Turkcell Ramazan Bayramı ücretsiz internet kampanyasını “Turkcell Hesabım” uygulaması üzerinden bulabilirsiniz.

Turkcell Ramazan Bayramı İnternet Paketi Nasıl İptal Edilir?

Turkcell bedava internet kampanyalarında İptal işlemi bulunmamaktadır. Acil olarak iptal etmek iterseniz müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir