Kapat

Starslider 3 Eksen Akıllı Ve Modüler Kamera Hareket Sistemi

Anasayfa
Uncategorized Starslider 3 Eksen Akıllı Ve Modüler Kamera Hareket Sistemi
Starslider 3 Eksen Akıllı Ve Modüler Kamera Hareket Sistemi

Fotoğrafçılar bu habere mutlaka bakmalısınız. Starsliderın çıkarmış olduğu  eksenli akıllı ve modüler kamera hareket sistemi karşınızda.

Starslider, kameranıza hareket sağlamak için tasarlanan ve dolly, pan ve eğme sistemi ve daha fazlasını kullanarak 3 eksenli hareket kontrolü sağlamak için bu güzel ürünü sundu.

Starslider sadece bir kamera tutucu değil, aynı zamanda profesyonel video donanımının tüm bir ekosistemidir. Amacımız kamera hareketleri açısından herhangi bir videomaker’ın ihtiyaçlarını karşılayabilecek mükemmel paketi gerçekleştirmekti: basit bir elle kumandadan üçlü motorizasyon kontrolü ile gerçekleşiyor. Cep telefonunuz ile veya kendi küçük kumandası ile sahip olduğunuz en basit uzaktan kumandayla, karmaşık atışlar veya zaman kazancını kolayca üretmenizi sağlar:

Her öğenin kolay takılmasını sağlamak için çeşitli çözümler tasarlıyoruz. Belirli bir set oluşturmak için, her modül karşılıklı olarak diğerleriyle çeşitli şekillerde eşleştirilebilir. Bağlantı sistemlerimizin V şekli, herhangi bir geri tepmeyi ortadan kaldırmanın en iyi yoludur; kusursuz düzgün hareketlere izin veren benzersiz bir katı parça elde edilir.

Timelapse modu, geçiş ayarlamanıza izin verir – Presets ile aynı şekilde – video kayıtları yerine resimlerin kullanılması. Kontrol Ünitesi evrensel deklanşör kablosu sayesinde doğrudan kamera ile iletişim kurabilir ve ihtiyacınız olan her şeyi cihazınızda ayarlayabilirsiniz. Hazır Ayar Kontrolü, kameranın farklı konumlarında birden fazla anahtar kareyi ayarlamanızı sağlar. Bizim algoritmamız enterpolasyonu hesaplar ve diğerlerini yapar: geçişin pürüzsüz olmasını sağlar ve başlangıçtan sonuna kadar akış dinamiğini garanti eder.

Canlı hareket, farklı hızlarda ve hızlarda üç eksen hareketli gerçek zaman kontrol etmenizi sağlar. Atışınızı doğru bir şekilde tasarlamak isterseniz Starslider Preset Control ile tanışmanız gerekir. Aynı veya farklı durumlarda yeniden çekim yapmak için aynı geçiş kaydedebilir ve yeniden yükleyebilirsiniz. Kontrol birimi, projenin beyni ve kalbi. Güç kaynağı, standart bir V-kilit adaptörüne veya genel bir güç kaynağına sahip bir pildir. Cihazınızı, monitörünüzü veya diğer araçlarınızı beslemek için 3 çıkış portu (12v, 7.2v, 5v) bulunmaktadır; Motorları kontrol etmek için 4 Ethernet bağlantısı ve timelapse’i kontrol etmek için bir intervalometer fişi yeterlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir