Kapat

Samsung’un Yeni Galaxy S9’u Hakkında Detaylar

Anasayfa
Uncategorized Samsung’un Yeni Galaxy S9’u Hakkında Detaylar
Samsung’un Yeni Galaxy S9’u Hakkında Detaylar

Samsung’un kaliteli fotoğraf çekme taahhüdü kamera apertür yükseltmesinde gösteriliyor, ancak S9 +, işleri daha da ileri götürüyor.

Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S9 akıllı telefonunun ayrıntılarını açığa çıkaran bir görüntü, çevrimiçi olarak sızdırıldı.
Galaxy S9 kutusunun bir resmin özgünlüğü, soruşturmalara cevap vermeyen Samsung tarafından doğrulanmadı, ancak gerçek gibi görünüyor.
Telefonun kendisi önceki nesille aynı kalırken, Samsung’un kamera teknolojisine yatırım yapmaya devam ettiği ileri sürülüyor.
S9, Şubat ayında Mobile World Congress’da açıklanacak ve Samsung da satış tarihini açıklayacak.
Tıpkı S8 gibi S9 da dikdörtgen akıllı telefonları ölçmek için kullanılan standart yöntem olan köşeden köşeye 5.8 inç (146.5 mm) olarak ölçülmektedir.
S8’de 2960 x 1440 piksele sahip, inç başına 570 pikselli, aynı berrak Super AMOLED ekran kullanıyor.
Ancak Galaxy S9’un gerçekten çarpıcı olması nedeniyle söylentilerin prim S9 + modelinin kayıtları kırabileceğini öne sürdüğü kameralarında bulunuyor.
Ön “selfie” kamera S8’in 8MP’de olduğu gibi aynı güce sahip ancak S9’un arka 12MP kamera f / 1.5 ve f / 2.4 arasında değişken bir diyafram değerine sahip ve inanılmaz derecede zengin alan derinliği çekimine olanak tanımakta.
Telefon aynı zamanda geliştirilmiş yavaş çekim video çekimine izin vermekte iken, bu da S8’in rahatsız edici yönlerinden bazıları tüketiciler tarafından eleştirildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir